3 способи “поселити” боровики на дачній ділянці

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

3 способи

Часи, коли гриби можна було зустріти тільки в лісі, давно в минулому. Сьогодні їх з успіхом вирощують на присадибних ділянках. Дізнайтеся про особливості розведення білих грибів (боровиків).

Перший спосіб

Перезрілі білі гриби необхідно помістити у дерев’яний посуд і залити дощовою водою. Через добу розмішати і процідити через рідкісну тканину. Цією водою з численними суперечками лісового гриба полити ділянку під деревами.

Другий спосіб

Можна перенести на заздалегідь підготовлену ділянку невеликі шматочки грибниці, обережно викопані в тих місцях, де в лісі росли гриби. Потім слід акуратно укласти їх у неглибокі ямочки, присипати лісовою підстилкою і трохи зволожити. Якщо погода при посадці суха, необхідно періодично поливати підстилку, щоб земля була вологою. Якщо при посадці погода сира, зволоження проводиться тільки при посадці.

3 способи

Третій спосіб

Можна використовувати шматочки капелюшків дозрілих грибів. Їх розкладають на розпушену підстилку під деревами. Через 3-4 дні ці “шматочки” слід прибрати, а підстилку зволожити. Крім того, можна використовувати і підсушені капелюшки білих грибів, які необхідно помістити під підстилку.

Зверніть увагу на те, що перенесення шматків грунту з місць зростання боровиків або інших лісових грибів на ділянки, призначені для посадки, досить складний та трудомісткий. Крім того, він завдає шкоди грибниці і древостою. Тому, якщо у вас є можливість вибору, зробіть його на користь більш “гуманного” способу розмноження лісових грибів.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *