Будинки з клеєного брусу

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Будинки з клеєного брусу

Будинки з клеєного брусу від компанії http://attika.ua/ – сучасний, естетичний і надійний вид житла, якому все частіше віддають перевагу. Такі споруди є грамотним компромісом між надійністю, функціональністю та красою, і забезпечують господарям позитивні емоції від їх експлуатації.

Переваги будинків з клеєного брусу

Брус – універсальний матеріал, який має ряд вагомих переваг крім зручності використання при зведенні споруд. Будинки з бруса відрізняються такими перевагами, як:

  • естетичність;
  • низька собівартість;
  • можливість використання відразу після монтажу. Будинки з клеєного бруса мають низький відсоток усадки (не більше 0,5%), що дозволяє не чекати до початку експлуатації;
  • стійкість до зовнішніх впливів: вологи, гниття, механічних пошкоджень.

Крім того, велика популярність будинків з брусу обумовлена ​​простотою зведення конструкцій і можливістю експлуатації в короткий період після завершення робіт.

Будинки з клеєного брусуБудинки з клеєного брусу

Етапи будівництва

Будівництво будинку з клеєного бруса під ключ реалізується в кілька етапів:

Підбір і узгодження проекту.
Проект такого будинку може бути стандартним або індивідуальним. Слід мати на увазі, що реалізація індивідуального проекту може тривати довше.

Зведення фундаменту.
Фундамент може бути або стрічковий, або свайно-гвинтовий в залежності від типу місцевості, грунту і рельєфу.

Установка стін і даху.
Здійснюється після того, як сталася усадка фундаменту. Зведення стін і даху – відповідальна робота, що вимагає точності і професіоналізму.

Після виконання всіх зазначених етапів здійснюється обробка споруди – зовнішня і внутрішня.

Вигідна пропозиція

У каталозі компанії Аттика представлений великий вибір проектів будинків з клеєного брусу. У них Ви зможете купити будинок з клеєного бруса за доступною ціною. В каталозі Ви зможете вивчити проекти будинків з клеєного брусу, ціни і підібрати підходящий варіант. Якщо у Вас виникли питання, залиште замовлення або зв’яжіться по телефону з фахівцем. Фахівці компанії дадуть Вам детальну консультацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення. При необхідності в будь-який з типових проектів можуть бути внесені зміни. Також спеціально для Вас є можливість розробити індивідуальне рішення з урахуванням всіх Ваших вимог і звести будинок з клеєного брусу, який довгі роки буде радувати Вас своєю надійністю і естетичністю.

Компанія Аттика пропонує послугу будівництва будинків з клеєного бруса в будь-якій частині Києва, а також області.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *