Екологічні овочі, правила вирощування

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 2, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Екологічні овочі, правила вирощування

Вирощування екологічних овочів передбачає розміщення з урахуванням «сусідів» та суміщення самих рослин. Всім відомо, що після картоплі не рекомендується висаджувати помідори. Оскільки вся рослинність пасльонових піддається одним і тим же захворюванням і в землі відбувається накопичення шкідливих мікроорганізмів. Одночасно з цим через сівозміни можна набагато радикальніше застосовувати живильні речовини і полив землі, так як коріння рослин вростають на різній глибині. Крім того є такі культури (бобові, квасоля, горошок), здатні збагатити грунт азотом. Використовуючи їх, грунт виходить найбільш родючим.

Екологічно чисті продукти набувають в останній час небувалої популярності. Саме такі продукти компанія “Сіль та Перець” використовую під час організації фуршетів, банкетів та інших заходів. Різноманітний эко кейтеринг Киев набуває популярності щодня завдяки високого рівня сервісу, здорових та якісних продуктів.

Як виростити екологічно чисті овочі

Більш докладно опишемо про вирощування на певних культурах.

Помідори ідеально садити після будь-яких овочів за винятком пасльонових. Прекрасно урожай виходить після звичайної капусти. Головна умова забороняється не прибирати капустяне листя в тому місці, де була капуста. Краще, щоб попередньо були посаджені огірки, рання картопля, цибуля, горох, кабачки і помідори, вони відмінно підходять для звичайної і цвітної капусти. При посадці цвітної капусти недалеко від агрусу.

Екологічні овочі, правила вирощування

Морква відмінно росте з ранньою картоплею, огірками, бобами і помідорами, буряк – після капусти, огірків, бобових. Вирощуючи цибулю, важливо пам’ятати головну умову – цибульку не саджають до цибулі протягом пари років. Чудово поєднуються цибуля і морква. При висаджуванні необхідно брати в розрахунок сумісність рослин між собою.

Крім того, є й інші умови, які відіграють величезну роль в отриманні відмінного врожаю. Необхідно оберігати рослинність від стресу. Головне потрясіння вони відчувають, коли сухе насіння поміщають в кухоль з водою, вимочуючи перед посадкою. Виходячи з цього, враховуючи досвід, напрацьований роками, насіння садять сухими в попередньо политу землю, сходи можна побачити вже на п’яту добу. Наступний важливий момент – це пересадка. Велика частина садівників набувають для вирощування розсади нейтральну або низько лужну суміш. Після чого здійснюють пересадку рослин на садової території, де грунт кисла, а також сильно пече сонце. Найкраще підготувати землю для розсади попередньо.

І останній момент, який здатний викликати стрес – неправильний полив, що приводить до розтріскування плодів, і подрібнення. Найважливіше – здійснювати полив посадженої розсади виключно настояною кімнатної температури водою. Особливо це відноситься до огірків, баклажанів, перцю і помідорам. Наприклад, помідори після посадки розсади і як тільки з’явиться дозрілий плід, поливають так, щоб земля отримала зволоження на глибину 30 сантиметрів. Після появи плодів і їх дозрівання, полив необхідно припинити. Землю біля них підгортають, кущики мульчують, а також поливають поверхню. Найпоширеніші сорти помідорів: Волове серце, Бичаче серце і так далі.

Як отримати екологічно чистий урожай

Раніше наші бабусі не ламали голову над тим, як виростити екологічні чисті овочі, оскільки інших не було. Вони використовували в якості добрив органіку, позбавлялися від шкідливих комах натуральними засобами, яких можна знайти безліч, садили зібрані власними руками насіння. Вони брали сорту, а не гібриди, а в результаті отримували овочі з прекрасним смаком і ароматом, що володіють цілим рядом вітамінів. Вирощування екологічних овочів вимагає особливого догляду, а також правильної посадки, але отриманий результат того вартий.

Соціальні мережі

One thought on “Екологічні овочі, правила вирощування

  1. Yana

    Все верно! Только из экологически чистых продуктов можно приготовить действительно вкусные и качественные блюда!
    Именно такие мы используем каждый день у себя на кухне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *