Елітна картопля – вибираємо сорт

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 2, Рейтинг: 2,50 із 5)
Loading ... Loading ...

Елітна картопля - вибираємо сорт

Високоякісна насіннєва картопля – не розкіш, а необхідність. Вона дозволяє отримати хороший урожай. Дізнайтеся про деякі елітні сорти картоплі.

Якість посадкового матеріалу було чудовим: кожен сорт упакований окремо по кілограму в мелкоячеистую сітку і опломбований. Кількість бульб різне – від 9 до 20, в залежності від розміру. Поділюся своїми результатами і висновками.

Глорія

Середньоранній високоврожайний сорт. Вегетаційний період 70-80 днів. Кущ середньої висоти, стебла тонкі. Бульби видовжено-овальні, шкірка і м’якоть світло-жовті, очі маленькі. Сорт стійкий до раку картоплі, парші, вірусним захворювань і шкідників. Бульби добре миються і чистяться. Смакові якості відмінні.

Елітна картопля - вибираємо сорт

Витав

Середньоранній високоврожайний сорт. Вегетаційний період 70-80 днів. Кущ заввишки до 1 м. Бульби великі, овальні, з жовтуватою шкіркою та світло-жовтою м’якоттю, вічка дрібні. Врожайність з куща на моїй ділянці в середньому склала до 2,7 кг. Сорт стійкий до раку, нематоди, вірусних хвороб, фітофторозу. Добре переносить посуху. Смакові якості хороші.

Скарлетт

Ранній сорт. Прямостоячі кущі висотою 35-45 см. Бульби красиві, овальні, з червоною шкіркою, жовтою м’якоттю і дрібними вічками. Сорт стійкий до фітофторозу, скручування листя, вірусних хвороб, раку, вторинного проростання, нематоди. Дуже добре переносить посуху. Саме цей сорт я б поставив на перше місце по привабливості і добрим смаковим якостям, врожайності, компактності гнізда.

Елітна картопля - вибираємо сорт

Клеопатра

Ранній високопродуктивний сорт. Бульби правильної овальної форми з червоною шкіркою та світло-жовтою м’якоттю, поверхневими вічками. З куща отримав в середньому по 2,5 кг картоплі. Сорт слабосприйнятливий до парші і майже несприйнятливий до фітофторозу. Рослини добре переносять посуху. Дають хороший урожай на глинистих і піщаних грунтах. Бульби не розварюються при варінні.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *