Гербіциди для саду: особливості і методика

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Гербіциди для саду: особливості і методика

Боротьба зі шкідливою рослинністю в саду має на увазі прийняття певних заходів, в залежності від ситуації. Але найчастіше, використовується обробка грунту гербіцидами, оскільки даний засіб є ефективним та безпечним для здоров’я людини, не дивлячись на хімічну активність.

Особливості гербіцидів

Інтегрований захист садового грунту від бур’янів може включати в себе як агротехнічні, так і хімічні методи. Саме до останніх ставитися гербіцидна обробка. Вона має ряд переваг перед агротехнічною, оскільки менш трудомістка і більш ефективна.

Особливо ретельно слід поставитися до вибору гербіцидів, щоб в подальшому не нашкодити садової рослинності. На ринку представлені препарати для нанесення, безпосередньо на листя бур’янів, які ростуть поруч з плодоносними деревами.

Але більш вживаними і популярними вважаються рідкі гербіциди, які підлягають розчиненню перед використанням і наносяться на бур’яни за допомогою розпилювача. Для обробки саду від бур’янів, рекомендується застосовувати гербіциди на основі гліфосату, на думку більшості експертів саме цей засіб найбільш актуальне в ситуації, що розглядається. Великий асортимент водорозчинних гербіцидів можна знайти тут.

Методика обробки саду гербіцидами

Фруктові дерева вкрай чутливі до бур’янів в певну пору року – навесні і влітку. Тому протягом зазначеного періоду бажано кілька разів обробити сад гербіцидами. Прийнятною можна вважати наступну схему обробки:

  • кінець квітня – початок травня;
  • кінець червня початок липня;
  • кінець серпня.

При цьому обробку варто проводити в тому випадку, якщо бур’яни займають близько 40-50% грунту, щоб не завдати шкоди корисної рослинності.

Грунтові і контактні гербіциди: щоб вибрати для саду?

За класифікацією гербіцидні засоби можна розділити на два типи: грунтові та контактні. Перші найчастіше використовуються на чистій і зволоженій землі, знищуючи бур’яни на перших стадіях росту. Другі – є більш універсальними, але діють досить вибірково. Для саду підійдуть обидва варіанти гербіцидної обробки, але більш ефективним можна вважати грунтові гербіциди. Якісні гербіциди для саду та огороду шукайте за посиланням.

Таким чином, гербіцидна обробка саду є дієвим методом боротьби зі шкідливою рослинністю, і сприяє підвищенню врожайності плодоносних дерев. Використовуйте гербіциди для захисту насаджень і майбутнього урожаю.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *