Харнес – надійний захист для культур

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Харнес – надійний захист для культурПеред сучасним сільським господарством вже не стоїть питання, яким чином боротись із бур’янами, тому що рішення є, при чому досить давно – за допомогою гербіцидів. Головне, це визначитись, який саме препарат стане найкращим вибором для захисту певної сільськогосподарської культури, що буде економічно вигідним вибором та принесе найкращі результати – максимально високі врожаї.

Чому варто обрати Харнес

Соняшник, соя та кукурудза – надзвичайно важливі для вітчизняних аграріїв культури, адже вони активно продаються не лише на внутрішньому ринку нашої країни, а й успішно експортуються у різні куточки світу. Щоб захистити посіви цих рослин від негативного впливу бур’янів, варто зупинити свій вибір на гербіцидові Харнес. Ефективний, якісний та надійний препарат – так коротко і влучно можна його охарактеризувати. Він дійсно допоможе швидко та без зайвих проблем позбавитись від непотрібної рослинності і надовго забути про неприємності з бур’янами.

 Як потрібно застосовувати Харнес?

Тепла, волога і без великих грудок земля – це оптимальний варіант для використання Харнес, при якому його ефективність буде найбільшою. Якщо грудки землі великі та тугі, то це автоматично означає збільшення дозування препарату та зменшення його результативності.

Використовувати Харнес потрібно перед посівом культур (або під час посіву), тобто обов’язково до появи небажаної рослинності і паростків соняшнику, кукурудзи або сої на поверхні землі. Обробка проводиться на поверхні ґрунту, проте, за умови його підвищеної сухості, можна препарат вносити у маленькі за розміром лунки.

Варто пам’ятати, що суха земля у декілька разів зменшує ефект використання Харнес, тому краще обробку проводити після дощів або ж необхідно забезпечити штучний полив посівів після того, як обробка вже проведена.

До речі, Харнес можна застосовувати разом із іншими пестицидами – гербіцидами та фунгіцидами. Варто лише проводити перед такими змішуваннями тести на сумісність препаратів.

Харнес безпечний для птахів, риби та тварин, проте не варто, наприклад, проводити миття обладнання, на якому здійснювалась обробка гербіцидом, у річках та водоймищах. Не потрібно також перевищувати норми використання препарату для того, щоб підвищити його ефективність, адже такий підхід у результаті може негативно вплинути на людське здоров’я. Зерно кукурудзи, насіння соняшника та соя потрапляють у продукти харчування, які повинні відповідати високим стандартам, щоб бути не просто безпечними для людей, а і корисними також.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *