Індійський лук

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 2, Рейтинг: 4,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Індійський лук

Ця рослина має найширше застосування в народній медицині, а особливо добре допомагає в ході лікування суглобів, радикуліту, при зубних і головних болях.

Індійський лук має ботанічну назву – птицемлечник хвостатий і в народі ще називають цибуля китайська. Ця цілюща цибулинна багаторічна рослина з сімейства лілійних.

Сам лист можна безпосередньо використовувати, натираючи їм суглоби, поперек, а потім лягти під ковдру, накрившись спочатку шаллю. Займає ця процедура не більше трьох хвилин, при цьому Ви відчуєте сильне тепло, печіння і покалування. Протягом 10 хвилин все заспокоїться і прийде поліпшення. Намазавши обліпиховою олією натерте місце, Ви можете зняти сильний свербіж.

Індійський лук

Сік рослини використовують при забоях, натираючи їм травмовані місця. Біль, як правило, стихає через 10 хвилин. Змастивши цим соком ясна біля хворого зуба, Ви знайдете нехай тимчасове, але полегшення, що зробить Ваш шлях до стоматолога спокійним. При головних болях соком рослини натирають скроні.

Якщо Ви має достатню кількість цибулин, можете приготувати з них настоянку і користуватися нею у вищезазначених цілях. Для цього необхідно подрібнити цибулину у скляну банку разом з квітами і листям. Затока спиртом або горілкою, закрити капроновою кришкою і поставити в темне місце на місяць настоюватися. Потім, процідивши, злити в пляшку і закрити щільною кришкою. Але цією настоянкою треба користуватися дуже обережно – це дуже отруйна засіб. Не можна залишати його доступним питущим людям чи дітям. Така настоянка відмінно допомагає при остеохондрозі, поліартриті, шпорах і відкладення солей. Можете нею натирати хворі місця або ставити компреси при радикуліті, ударах, наривах і болях в суглобах.

Індійський лук

Вже давно не секрет, що ліки синтетичного походження дорогі, так і приносять полегшення лише на час. Так чому ж ми не користуємося природними ліками, які грошей не коштують, а користь приносять істотну?

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *