Керамічна черепиця

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Керамічна черепиця

Такий покрівельний матеріал, як керамічна черепиця, використовується людиною впродовж багатьох століть. Навіть якщо згадати пам’ятники архітектури, то відразу приходить на згадку цей чудовий будівельний матеріал. Навіть за часів правління Римської імперії, коли ще не використовувався сайдинг, в якості покриття дахів застосовували черепицю.

У складі керамічної продукції використовуються природні компоненти, велика роль відведена глині, добутої зі спеціальних кар’єрів. У змісті цього елемента немає хімічних добавок, а в процесі її виробництва використовуються земля, вода, сонце і вогонь. Саме з цієї причини деякі з нас вважають, що вона натуральна.

Властивості глини після випалу в системі водостоку:

  • На неї не впливає вода, вітер, сонце, час.
  • Глині властива невелика частка водопоглинання, тому перепади температур вона не боїться.
  • Хороша вентиляція, теплоізоляція.

Сьогодні виробництву кераміки на відміну від металочерепиці приділяють особливу увагу. Споживачеві компанія EOS на сторінці https://www.eos-klinkier.com.ua/ua/catalog/keramicheskaya_cherepica/ пропонує на вибір різні форми, моделі, покриття, кольори. Завдяки цьому за останній час багато споживачів намагаються захистити своє житло за допомогою цього матеріалу. Тим більше, що керамічна черепиця виділяє свого володаря, як людину успішну.

В основному ці системи покрівлі поставляються до нас в Україну з різних країн – Німеччина, Югославія, Польща і Словаччина. Такий вид продукції, як керамічна черепиця, ціна якої може залежати від її виробника, має різні відтінки і моделі.

Керамічна черепиця

Популярні виробники керамічних матеріалів

  • Koramic – черепиця відрізняється відмінною якістю і прийнятною вартістю.
  • Laumans – моделі з покриттям із глазурі.
  • Braas – кераміка, виконана з ангоба, глазурі, топ-глазурі.
  • Roben – високі морозостійкі властивості.

Перш ніж вибрати дану продукцію конкретного виробника слід звернути увагу на тривалість поставки, в деяких випадку це може зайняти близько місяця.

Безумовно, бажаючи покрити дах керамічною черепицею необхідно пам’ятати про те, що даний захід не з дешевих. Та й займатися роботою з керамікою повинен тільки професіонал, тому довіряти цю справу слід лише фахівцям.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *