Кращі сорти буряків для наших городів

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Кращі сорти буряків для наших городів. Фото

Сорти буряків

Богема

Середньостиглий сорт столового буряка, рекомендований для розведення на ділянках і городах. Період дозрівання з моменту сходу – близько 70-80 днів. Коренеплоди мають округлу або округло-пласку форму, темно-бордове забарвлення. М’якоть буряка цього сорту темно-бордова, не має кілець, соковита і ніжна. Маса таких буряків сягає 300-500 гр. Сорт має відмінні смакові якості. Богема – буряк, стійкий до церкоспорозу, цвітушності. Його не потрібно проріджувати, у зв’язку з чим сорт має велику популярність. Буряк «Богема» відрізняється високою лежкістю, у зв’язку з чим відмінно зберігається взимку. Кращею врожайністю відрізняється при вирощуванні на родючих багатих нейтральних по кислотності грунтів. Якщо грунт важкий, цей сорт необхідно вирощувати на грядках.

Болтарді

Голландський сорт буряка, пристосований для вирощування на ділянках, у дрібних фермерських господарствах. Ранньостиглий сорт буряка, який добре зберігається, і також підходить для переробки. Коренеплід буряка «Болтарді» зазвичай середнього розміру, темно-червоного кольору, з гладкою поверхнею. М’якуш темно-червоного кольору, має слабко виражені кільця. Маса буряків сягає 160-360 гр. Хороші смакові якості, висока, стабільна врожайність, рівні коренеплоди, хороша лежкість цього сорту – відмінні якості для вирощування на продаж.

Сорт “Бона”

Бона

Цей сорт буряків найбільш підходить для використання в свіжому вигляді, переробки та зберігання. Буряк сорту «Бона» є середньостиглим плодом. Коренеплоди мають округлу форму, червоний колір, головка середня, м’яка. М’якоть має однорідний темно-червоного забарвлення, ніжна, соковита. Коренеплоди досягають маси 250-280 гр. Цей сорт цінний високою врожайністю і товарністю, вирівняністю плодів, гарною лежкістю.

Детройт

Буряк сорту «Детройт» рекомендовано для вирощування на дільницях. Є середньостиглим сортом буряків. Коренеплід цього сорту круглий, з гладкою поверхнею, тонким коротким корінцем. М’якоть без кілець, темно-червоного кольору. Маса таких буряків близько 110-210 гр. Цінність буряків сорту «Детройт» полягає в стабільній високій врожайності, товарності, холодостійкості, стійкості до цвітушності, вирівняності коренеплодів, їх придатності до переробки, гарною лежкістю при тривалому зберіганні.

Кариллон

Рекомендується для вирощування на городах, ділянках. Ця буряк придатний для переробки та отримання ранньої пучкової продукції. Цей Сорт відноситься до середньоранніх сортів. Довгий, циліндричний буряк з коренеплодами темно-червоного без білих кілець, завдовжки близько 20 см, має добрі смакові якості. Добре зберігається, терміни для прибирання з кінця серпня.

Ларка.

Це голландський сорт буряка, віднесений до середньостиглих. Придатний для переробки або тривалого зберігання. Коренеплід буряка «Ларка» округлої форми, середнього розміру, темно-червоного кольору. М’якоть має слабко виражені кільця, темно-червоний колір, хороші смакові якості. Маса буряків близько 140-300 гр. Цей сорт ціниться високою врожайністю, вирівняністю коренеплодів, стійкістю до цвітушності, придатністю до механізованого збирання, тривалим зберіганням. З досвіду, його можна віднести до групи сортів, які володіють підвищеними властивостями виведення радіонуклідів з організму.

Сорт “Циліндра”

Ліберо.

Рекомендується для вирощування на городах, дільницях, дрібних фермерських господарствах. Ця буряк придатен для переробки. З нього також отримують ранню пучкову продукцію. Цей Сорт відноситься до середньоранніх сортів. Коренеплід традиційно круглий, червоного кольору. Кільця на м’якоті практично відсутні, він також має темно-червоний колір, має добрі смакові якості. Маса буряків цього сорту – 120-220 гр. Сорт – средньостійкий до стрілкування. Цінність полягає у високій врожайності, швидкому дозріванні плодів для пучкової продукції, вирівняності коренеплодів, хороших смакових якостях, средньостійким до стрілкування.

Циліндра

Сорт «Циліндра» – високоврожайний, середньостиглий сорт. Форма коренеплодів циліндрична, довга. Буряк даного сорту росте над поверхнею, а не в глиб грунту. Коренеплоди рівні, соковиті, темно-бордові, з відмінним смаком. Варяться коренеплоди швидко. Добре зберігається, терміни для прибирання з кінця серпня.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *