Кращі сорти кабачків для відкритого грунту і теплиць

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 3, Рейтинг: 4,67 із 5)
Loading ... Loading ...

Кращі сорти кабачків для відкритого грунту і теплиць. Фото

Кращі сорти кабачків

Сорти кабачків для відкритого ґрунту

Сорт “Грибовські 37”

Ранньостиглим сортом для відкритого грунту є сорт Грибовські 37. Даний сорт рекомендується вирощувати під плівкою або в парниках. Рослина має кустообразную форму. Плід циліндричний, світло-зелений, зрілий – молочно-білий, твердокорый, гладкий, діаметром 6-7 см, масою 0,7-3 кг; м’якоть біла, в їжу вживають 8-12-денні зеленці довжиною 12-20 см.

На высокоплодородной ґрунті при рясних поливах в середній смузі плоди можуть досягати в довжину 50 см і маси 3 кг і більше, але в тому випадку, якщо рослина зберігає свою м’якість і правильний зелений колір протягом тривалого часу. Грибовські 37, добре підходять для виготовлення консервантів. Частка сухої речовини становить близько 8%, що теж дуже цінний факт. Смакові якості дуже хороші. Перший збір врожаю можна проводити вже через 2 місяці після перших сходів рослин. До моменту дозрівання насіння проходить трохи більше 100 днів. Зазвичай, кабачки цього сорту дають дуже непоганий урожай, щільність якого становить приблизно 3,5-6,5 кілограмів на квадратний метр посадки. Найбільш частими захворюваннями кабачків є борошниста роса, бактеріоз і гнилі плодів, хоча вони в цілому ставляться до тих культур, які дуже рідко хворіють.

Гібрид F1 «Немчиновский»

До ще одного виду кабачків, придатних до вирощування на відкритому грунті відноситься гібрид F1 Немчиновский. Даний гібрид є длинноплодным і не має, характерних для кабачка, довгих батогів. Тому рослини виходять дуже компактними. Самі ж плоди мають циліндричну форму і слаборебристую поверхню, але поверхня може бути і абсолютно гладкою. Маса кожного плоду цього гібрида сягає до 1700 грамів, при мінімальній 900. М’якоть плоду має білий з зеленуватим відтінком колір, дуже щільна і соковита. Смак даних кабачків дуже непоганий. Вміст сухої речовини, як правило, становить близько 5-7%. Збір першого врожаю можливий вже через 43 дні, а максимальний період від сходів до стиглості перших плодів становить 57 днів. Гібрид Немчиновский є високоврожайних, і дає приблизно 8,5 кг плодів на квадратний метр. Що стосується більш частих для нього захворювань, то до них слід віднести борошнисту росу (середня ступінь), бактеріоз (середня ступінь), сіра гниль (слабка ступінь).

Сорт «Золотинка

Ранньостиглий сорт, від сходів до першого збору плодів 45-47 днів.
Плоди яскраво-жовті або оранжеві, циліндричної форми, відмінно зберігаються і при консервуванні. М’якоть плоду світло-оранжевого кольору, щільна, соковита. Маса стиглого плоду 0,4-0,8 кг. Сорт відносно стійкий до борошнистої роси.

Сорт «Гайдамака»

Ранньостиглий сорт, від сходів до першого збору плодів 38-42 дні.
Плоди зелені, циліндричної форми прямої або трохи вигнутий з ребристістю біля плодоніжки. Маса стиглого плоду близько 300 г. Сорт відносно стійкий проти борошнистої роси.

Сорт «Акробат»

Ранньостиглий сорт, від сходів до першого збору плодів 38-42 дні.
Плоди блідо-зелені, циліндричної форми з незначною ребристістю біля плодоніжки. Маса стиглого плоду 350 р. Відносно стійкий проти борошнистої роси.

Сорти кабачка для захищеного грунту

Сорт «Куанд»

Сорт «Куанд» – ранньостиглий сорт, призначений для вирощування під невеликими плівковими теплицями. Довжина плодів зазвичай досягає 21-28 см, а маса 1100-1500 грамів на квадратний метр. Смак у цього сорту дуже хороший. Плодоносити Куанд починає через 52-61 день після появи сходів. Врожайність просто чудова і становить більше двадцяти кілограмів на квадратний метр. Характерні для нього захворювання це слабка ступінь борошнистої роси і сірої гнилі.

Сорт «Білоплідні».

Ранній сорт, від сходів до першого збору плодів 36-44 дня. Для відкритого та захищеного грунта.Плоды зеленувато-білі, циліндричні, зі слабким стоком до плодоніжки. Маса стиглого плоду 600-900г. М’якоть плоду кремовий, середньої щільності. Рослини кущові, бічні пагони недовгі, зручні для вирощування на невеликих городах, в парниках і теплицях.

Сорт «Кавили».

Ранньостиглий гібрид, від сходів до першого збору плодів 32-40 днів. Плоди біло-зеленуваті, циліндричні, дуже прямі, з білою м’якоттю, дуже однорідні, з ніжним смаком. Для відкритого і захищеного грунту. Стійкий до борошнистої роси.

Сорти цукіні

До цієї групи належать як правило ранньостиглі сорти. Вирощувати їх можна будь-яким бажаним для вас способом : чи то теплиця, або на відкритий грунт. Якщо ви вирішите вирощувати дані сорти в теплиці, то необхідно врахувати, що щільність рослин повинна становити 2,5 рослини на квадратний метр. Ці сорти стійкі до низьких температур, малоплетящиеся, кущові, компактні. Варто зауважити, що головний пагін у даного сорту дуже короткий.
Плоди дуже добре підходять для консервації в сирому вигляді, а також для вживання у свіжому сорваном вигляді.

Зрілі плоди дуже часто використовують для теплової обробки і переробки. Консервовані сирі кабачки дуже смачні, причому чудово зберігають свої корисні властивості і вітаміни, що дуже добре підходить для нашого організму, особливо взимку. До першого збору зрілих плодів повинно пройти близько 46 днів з моменту сходів. У теплицях врожайність вище приблизно в півтора рази і становить 14,6-17,6 кг на квадратний метр, а вирощені кабачки на відкритому грунті мають врожайність до 10 кг на квадратний метр. Найбільш характерними захворюваннями властивими даному виду кабачків є борошниста роса (вище середнього ступеня), вірусні захворювання (сильний ступінь).

Сорт «Скворушка».

Ранній сорт, від сходів до першого збору плодів 37-39 днів. Плоди темно-зелені, циліндричні, зі слабким стоком до плодоніжки. Маса стиглого плоду 500-800г.Отличается інтенсивним ростом плодів, дружністю достигання. М’якоть салатна, ніжна. Рослина кущова, компактна, насичене жіночими квітками. Стебло короткий, листки середньо-розсічений.

Сорт «Цукеша».

Скоростиглий сорт. Плоди зелені з дрібними білими крапками, циліндричної форми з гладкою або слаборебристой поверхнею. Маса стиглого плоду 500-800г. Кущ компактний, середньорослий, розгалуження слабке. Листя і черешки майже не опушені.

Сорт «Аеронавт»

Ранній сорт, від сходів до першого збору плодів 37-39 днів. Плоди темно-зелені, циліндричні великі. Кущ практично не гілкується. Листя і черешки без опушення.

Сорт «Зебра»

Скоростиглий сорт. Плоди смугасті, смуги зелені з світло-зеленим, циліндричні. Кущ компактний, слаборослий, маловетвящийся, з глибоко розсіченими листками. Опушення листя і черешків слабке. Для нормального запилення необхідна посадка невеликої кількості звичайного белоплодного кабачка, який изобилен чоловічими квітками.

Сорт «Сувенір»

Скоростиглий високоврожайний гібрид. Плоди кремові і кремово-зелені з малюнком у вигляді розірваних або розмитих темно-зелених поздовжніх смуг, овальні, гладкі, середнього розміру. Кущ формують компактний, негіллясте, середньорослий. Головний пагін короткий. Плоди овальні, гладенькі або злегка ребристі у плодоніжки, середнього розміру.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *