Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусі

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусі є прилади, які працюють в каналах вентиляційної системи.

Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусіПереваги приладу:

  • потужність і надійність;
  • стійкість до низьких температур;
  • компактність;
  • відсутність деформації під час низьких температур завдяки властивостям матеріалу, з якого виготовлений корпус вентилятора;
  • легкість установки, завдяки невеликій вазі;
  • різноманітні кольори.

Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусі Vents (Україна)

Пристрої змішаного типу ВЕНТС ТТ застосовується для отримання потужного потоку повітря, низького рівня шуму, якщо є високий тиск, встановлюється в приміщеннях з підвищеною вологістю. Ще один вид агрегатів – ВЕНТС ВК потужні, низько шумові пристрої, стійкі до високої вологості, підійдуть для офісу, будинку, магазину. Багатозональні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВК ВМС можуть одночасно ефективно витягати повітря з декількох приміщень. Прилади зручно і економно використовувати в магазинах, суміжних офісних приміщеннях та ін. ВЕНТС ВП являє собою стельовий вентилятор, монтується за підвісними стелями.

Soler & Palau (Іспанія)

Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусі SILENTUB-100 встановлюються в системи вентиляції низького тиску. Інший тип пристрою TD-MIXVENT підходить для виробничих кухонь, торгових і складських приміщень. Корпус виготовлений з високоміцного пластика, завдяки зручній конструкції технічне обслуговування не займає багато часу. TD-SILENT використовуються в оранжереях і теплицях, мають низький рівень шуму і високу потужність.

Круглі канальні вентилятори

Systemair (Швеція)

Агрегати Systemair (Сістемейр) RVK мають пластиковий корпус, який армований скловолокном, яке збільшує герметичність. Підключення до мережі має високий рівень захисту – IP44. Двигуни мають зовнішні ротори. Вмонтовані термоконтакти можуть автоматично перезавантажуватися в разі перегріву і перезавантаження. Вентилятори мають п’ятиступеневе регулювання швидкості, що підвищує ефективність і продуктивність роботи.

Helios (Німеччина)

Трубні агрегати MultiVent MV являють собою якісну припливно-витяжну вентиляцію. В середині пристрою є надпотужні крильчатки зі спрямляючими лопатками, які сприяють високому тиску і витраті повітря. Вентилятор ефективний як на виробництві, так і в житлових приміщеннях. InlaineVent RRK є трубні відцентрові агрегати з міцним корпусом, стійким до деформацій. Пристрої мають шість напрямних лопаток, які забезпечують високу продуктивність і потужність.

Круглі канальні вентилятори в пластиковому корпусі представлені в інтернет-магазині є сертифікованими товарами і мають гарантію якості.

Компанія “Вент-заводи”, – вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *