Ландшафтний дизайн – це мистецтво

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 2, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Ландшафтний дизайн - це мистецтво

Ландшафтний дизайн – це озеленення, створення садово-паркових ансамблів і благоустрій в цілому, спрямований на надання красивого, гармонійного і закінченого вигляду окремих дільниць місцевості.

Ландшафтний дизайн відомий ще з часів стародавньої Греції і Риму, коли будівництво будинків знатних людей не обходилося без створення саду біля будинку. Уже тоді облаштування саду було підпорядковане певним законам і правилам. В окрему науку ландшафтний дизайн виділився відносно недавно і з тих пір постійно набирає обертів у своєму розвитку. В Україні, а саме ландшафтний дизайн у Львові, став популярний завдяки компанії «Green Mile», всі в захваті від вишуканих неординарних ідей по благоустрою.

Ландшафтний дизайн

Дуже часто бажання заощадити на фахівцях з ландшафтного проектування змушує людей самостійно займатися створенням саду. Але як показує практика ця затія, все ж, закінчується зверненням до фахівців, оскільки з часом стають очевидними проблеми, що виникли при неправильному проектуванні саду. Для того, щоб сад радував Вас як можна довше, необхідно, перш за все, правильно підготувати для нього основу.

Перший етап ландшафтного проектування – це вивчення смаків і побажань замовника, а саме: для яких цілей буде використовуватися місцевість, яку потрібно облаштовувати, які переваги є в підборі рослин, а також, важливе значення має те, як буде здійснюватися догляд за садом (самостійно або із залученням фахівців).

Подальша робота ландшафтного архітектора полягає в вивченні місцевості для саду. Тут враховуються такі моменти, як рельєф місцевості, кліматичні особливості даної ділянки, характер грунтів, глибина залягання грунтових вод, а також наявність на ділянці рослинності.

Після проведення підготовчих робіт починається безпосередньо створення ландшафтного проекту, який послужить основою для проведення подальших робіт. Художній проект створюється для візуального представлення майбутнього саду, зонування саду, визначення основних акцентів і взаємозв’язку між усіма об’єктами саду. Після затвердження художнього плану, створюється робочий проект і починається безпосередня робота над закладанням саду. На даному етапі ландшафтного проектування закладаються комунікації, системи поливу і освітлення, дренажні системи, висаджуються рослини, облаштовуються дорожні покриття, розміщуються малі архітектурні форми.

Ландшафтний дизайн - це мистецтво

Кожен етап роботи строго узгоджується із замовником. Це дає можливість вносити коригування в проект вже в процесі безпосередньої роботи над створенням саду.

Компанія «Green Mile» пропонує повний комплекс послуг з ландшафтного проектування і ландшафтного дизайну в м. Львів та області. Найголовніше – це Ваші мрії про сад, а їх реалізацію спеціалісти візьмуть на себе.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *