Міні теплиця/парник своїми руками: фото, відео

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Вартість розсади на сьогоднішній день дуже висока, якщо ви збираєтеся вирощувати овочі у великих масштабах, не доцільно купувати розсаду, так як це суттєво вплине на собівартість кінцевого продукту.

В магазинах можна знайти вже переносні міні-теплиці, але їх вартість захмарна. Якщо ж ви зробите своїми руками міні теплицю, ви зможете сконструювати її в підходящих для вас розмірах і розмістити на балконі.

Міні парник з пластикової пляшки

Якщо вас не цікавить вирощування розсади у великій кількості, тоді для вас підійде простенький парник з пластикових пляшок. Зробити такий парник зможе навіть дитина.

Необхідно дві дволітрові пляшки. Обидві обрізаємо до половини, один низ пляшки прибираємо в бік, перевертаємо вершок і кріпимо до низу. Зверху ставимо землю і садимо рослину. Накриваємо верхівкою від другої пляшки.

Міні теплиця своїми руками

Міні теплиця підійде для тих, хто займається вирощуванням розсади в великих масштабах.

Крок 1: Збір матеріалів

Необхідно знайти/купити потрібні нам матеріали. Нам знадобиться дерев’яні дошки, рейки, скло з старих вікон, петлі для дверей.

Крок 2: Обрізаємо і складаємо

Обрізаємо і складаємо дошки з рейками, формуємо коробку. Закручуємо у єдине стінки. Після чого, необхідно з’єднати стінки міні теплиці за допомогою шурупів.

Крок 3: Кріпимо скляну кришку до стін

Кріпимо верхню дверку за допомогою дверних петель (для того, що б верх відкривався).

Крок 4: Готово

Залишається тільки встановити міні теплицю на грунт і можна приступати до висадки розсади.

Відео-Урок: Парник своїми руками

Якщо вас цікавлять більш великі теплиці, тоді рекомендую спорудити теплицю по Митлайдеру. Це найбільш ефективний варіант для великої теплиці.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *