Народні засоби для боротьби з шкідниками городу

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Народні засоби для боротьби з шкідниками городу

Альтернативою боротьбі з шкідниками, що проводиться щорічно з використанням отрутохімікатів, є залучення на присадибну ділянку ворогів комах, а також приготування спеціальних народних засобів.

Щоб залучити на свою територію пернатих помічників, достатньо буде зробити 2-3 поїлки або невеликий ставок. Потрібно створити умови для росту популяції корисних комах-хижаків (земляні або кам’яні насипи, певні рослини для личинок), для яких шкідники городу є їжею. При цьому не можна користуватися хімічними препаратами, так як, вбиваючи перше, ви знищуєте і корисних помічників, які з’являються із запізненням на один сезон порівняно з шкідливими комахами.

Народні засоби для боротьби з попелицею

Попелиця нападає на слабкі рослини. Якщо у рослини в городі з’явилися скручені листя, липкі і зів’ялі квітки, то воно пошкоджено попелиць. Частіше оглядайте верхівки молодих пагонів розсади і нижню сторону листя.

Щоб захистити рослини від попелиці, подрібніть 10 шт. перцю Чилі, додайте 1 ст. л. тертого мила. Розбавте 1 л води. Дайте настоятися добу. Перелийте в пляшку з пульверизатором і використовуйте за призначенням.

Як боротися личинками хруща?

Цього вредителю під силу навіть коріння 6-річних дерев. Вважається, що найбільш ефективним методом є щорічне перекопування землі, збір і знищення личинок. Щоб позбутися від ненажерливого шкідника, необхідно пролити посадки вирощуваних культур нашатирним спиртом (1/2 ст. л. на 10 л води).

Можна скористатися наступним рецептом: на 1 відро води додайте 10-15 крапель йоду.

Народні засоби для боротьби з шкідниками городу

Хрестоцвіті блішки

Це комаха поїдає практично все: і бадилля, і квітконіжки, і бутони, і стручки культур, що належать до родини Хрестоцвіті. Починати профілактику потрібно ранньою весною.

  • Візьміть тютюнову пил, порошок з деревної золи, гашене вапно в рівних частках. Присипте сумішшю землю на тих грядках, на яких в минулому сезоні були посаджені капуста, редька або редис.
  • Зробіть розчин, яким необхідно обробити землю: 1 л золи розведіть в 3 л води, додайте трохи рідкого мила.

Обприскувати потрібно по росі протягом 6 днів.

Якщо посадити поруч з хрестоцвітими культурами кмин, кріп або коріандр, то запах, що виділяється цими рослинами, відлякує шкідників.

Народні засоби для боротьби з шкідниками городу

Слимаки і равлики

Ці комахи люблять темні, теплі, а також вологі місця. Ховаються від денної спеки під камінням і колодами. Розберіть кладки будівельного сміття вручну знищити шкідників.

Слимаки мають ніжні і незахищені тельця, тому переміщатися по шорсткою, колючим поверхні вони не можуть. Зробіть навколо грядок бар’єр з тріски, деревного вугілля або яєчної шкаралупи – це захистить посадки від шкідника і буде добривом для рослин.

Народні засоби для боротьби з шкідниками городу

Можна зробити канавки між рядками і посипати їх вапном, меленим гірким перцем, тютюновим пилом. Або влаштувати для слимаків справжню “парилку”: мульчируйте грядки звичайної прозорою плівкою. Шкідники вранці заповзають під неї, а при настанні денної спеки гинуть. Для них температура від 40°С є смертельною.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *