Нові сорти полуниці

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 6, Рейтинг: 3,33 із 5)
Loading ... Loading ...

Нові сорти полуниці. Фото
Представляємо Вашій увазі новітні сорти полуниці. Всі представлені сорти відносяться до зарубіжної селекції, і мають хорошу стійкість до розповсюджених захворювань вражаючим полуницю. Ці сорти можна з упевненістю назвати найкращими сортами полуниці на сьогоднішній день.

Нові сорти полуниці. Сорт Еліс фото

«Еліс»

Сорт виведений англійськими селекціонерами Д. Сімпсоном і Д. Белл і є середньостиглим. Ягоди конічної форми, рівні, але перші і найбільші ягоди можуть бути злегка ребристими. Дві третини ягід виростають до розміру більше 30-35 мм. Ягоди цього сорту червоно-помаранчеві, дуже насиченого кольору, блискучі. М’якуш соковитий, солодкий, смак яскраво виражений. На поверхні ягід злегка виступають насіння. Сорт був протестований на Іст-Моллингскій дослідній станції у Великобританії, за даними тестування «Еліс» має хорошу стійкість до вертицильозного в’янення і фітофторозу, а так само слабку сприйнятливість до такого захворювання, як борошниста роса. Так само варто відзначити, той факт, що полуниця сорту «Еліс» не вимоглива до умов вирощування, і прекрасно росте на будь-яких ґрунтах, так само відзначена добра пристосованість сорту до зовнішніх факторів. Цей сорт не завдасть труднощів у вирощуванні.

Нові сорти полуниці. Сорт Крістін фото

«Крістін»

Сорт виведений селекціонером Дереком Дженингсом, Великобританія. Сорт ранньостиглий, або раннього терміну дозрівання, має високий відсоток ягід першого класу. Ягоди дуже великі і великі, світлі, оранжево-червоні. Смак солодкий, з невеликою кислинкою, досить приємний. Ягоди мають щільну і міцну шкірку, стійкі до зовнішніх пошкоджень, завдяки чому довго зберігають товарний вид.

Кущі сильнорослі, для успішного росту і плодоношення їм необхідні достатня кількість води і поживних речовин. За результатами тестування сорт показав стійкість до вертицильозного в’янення та борошнистої роси, але варто застосовувати заходи захисту від фітофторозу.

Нові сорти полуниці. Сорт Фламенко фото

«Фламенко»

Сорт виведений у Великобританії на Іст-Моллингской дослідної станції. Це ремонтантний сорт. Рослина утворює кущі сильнорослі, і досить велика кількість вусів. Якщо здійснити посадку навесні, то збір плодів можливий вже в липні, час плодоношення досить тривалий, практично до настання холодів. При літній або осінній посадці, якщо не видаляти перші квітки, плодоношення розпочнеться вже в червні. Ягоди конічні, правильної форми, дуже соковиті і великі. Колір ягід червоно-оранжевий, десертний смак, яскраво виражений. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до вертицильозу, але слабо стійкий до борошнистої роси.

Нові сорти полуниці. Сорт Флоренс фото

«Флоренс»

Сорт виведений у Великобританії на Іст-Моллингскій дослідній станції. Цей сорт є пізньостиглі. Ягоди конічної форми, насичено червоного кольору, без блиску. Шкірка і м’якоть щільні, завдяки чому ягоди довго зберігають товарний вигляд і чудово зберігаються. Сорт має середню стійкість до борошнистої роси і ще ряду грибних захворювань, не сприйнятливий до вертициллезного в’янення і фітофтори.

Нові сорти полуниці. Сорт Соната фото

«Соната»

Середньостиглий сорт голландської селекції. Кущі цього сорту, досить компактні і не вимагають особливих умов для вирощування. Цвіте добре і дружно, добре стійкий до ранньо-весняними заморозками. Ягоди великі, ширококонічної форми, яскраво-червоного кольору, блискучі. На смак ягода соковита має яскраво виражений десертний смак і досить приємний запах. Сорт є універсальним, тобто може вирощуватися і у відкритих грунтах, і в теплицях. Для успішного вирощування потрібно висаджувати на легких і добре дренованих грунтах, інакше почнуться до захворювання кореневої системи.

Нові сорти полуниці. Сорт Джудибелл фото

«Джудибелл»

Сорт виведений у Великобританії на Іст-Моллингскій дослідній станції. Сорт відноситься до дуже пізніх сортів полуниці, має подовжений період спокою. Ягоди рівні яскраві, оранжево-червоного кольору. Шкірка і м’якоть мають середню щільність, дуже соковиті. Рослина досить загущений, ягоди частково ховаються в кущі. Вуса утворюються пізно. За результатами тестування сорт показав стійкість до вертициллезного в’янення і фітофторозу, також має комбіновану стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості.

Нові сорти полуниці. Сорт Ямаска фото

«Ямаска»

Сорт виведений в Канаді, на селекційної станції Agricultuгe and Agri-Food. Це пізньостиглий сорт полуниці. Рослина добре і сильно гілляста росла і володіє хорошою зимостійкістю (до -30°С). Ягоди великі, ширококонічної форми, яскраво-червоного кольору. Десертний смак дуже приємний, з характерним полуничним ароматом. М’якоть має рівномірний насичений колір. За результатами тестування сорт показав стійкість до сірої гнилі, і практично не вражається хворобами листя і кореневої системи.

Нові сорти полуниці. Сорт Антеа фото

«Антеа»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це середньоранній сорт, рослини не дуже високі срередньозагущені. Цвіте інтенсивно і тривало, досить морозостійкий. Ягоди конічної форми, злегка витягнуті, досить великі, яскраво-червоного кольору. М’якоть дуже щільна, ягода не пошкоджується навіть під час збору при високих температурах. Смак приємний, десертний, з характерним полуничним ароматом. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до хвороб листя і кореневої системи.

Нові сорти полуниці. Сорт Капрі фото

«Капрі»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це новий ремонтантний сорт полуниці, рослини не дуже високі срередньозагущені. Якщо здійснити посадку навесні, то збір плодів можливий вже в червні, час плодоношення досить тривалий, практично до настання холодів. Ягоди яскраво-червоні, правильної конічної форми, блискучі. М’якоть щільна, рівномірно забарвлений. Смак приємний, солодкий, з характерним тонким ароматом. За результатами тестування сорт показав досить високу стійкість до більшості грибних захворювань, середню стійкість до плямистостей і не сприйнятливість до борошнистої роси.

Нові сорти полуниці. Сорт Ароза фото

«Ароза»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це сорт середнього терміну дозрівання. Рослина компактна, не дуже росла. Ягода конічної форми, яскраво-червоного кольору, велика за розміром. М’якоть щільна і соковита, з приємним десертним смаком і ароматом. Показники лежкістю і транспортабельністю досить високі. Сорт досить морозостійкий, не вимогливий до родючості грунту. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до хвороб кореневої системи і листя, зокрема до борошнистої роси.

Нові сорти полуниці. Сорт Клер фото

«Клер»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це сорт дуже раннього терміну дозрівання. Рослини не надто загущені, не вимогливі до родючості грунту, легко переносять умови важких грунтів. Сорт ідеальний для вирощування в умовах закритого ґрунту, так як ягоди набирають колір і смак навіть в умовах знижених температур і рівня освітлення. Ягоди великі, конічної форми, яскраво-червона. М’якоть дуже щільна, має приємний солодкий смак і чудовий аромат. Сорт досить морозостійкий. За результатами тестування сорт показав хорошу стійкість до хвороб кореневої системи і до борошнистої роси.

Нові сорти полуниці. Сорт Делі фото

«Делі»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це новий сорт дуже раннього терміну дозрівання. Рослини середньо-загущені, дуже витривалі і швидкозростаючі. Незважаючи на те, що це дуже ранній сорт, сезон збору врожаю розтягнутий. Врожайність і зимостійкість у цього сорту досить висока. Ягоди великі, яскраво-червоного кольору, мають форму серця. М’якоть червоного кольору, досить щільна, з приємним десертним смаком. Ягоди мають приємний аромат суниці. За результатами тестування сорт показав хорошу стійкість до хвороб кореневої системи і до борошнистої роси.

Нові сорти полуниці. Сорт Жолі фото

«Жолі»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це новий сорт середньораннього терміну дозрівання. Рослина має середню загущені, і хорошу витривалість, сезон збору врожаю розтягнутий. Ягоди великі, яскраво-червоного кольору, за формою конічно-зрізані. М’якоть червоного кольору, досить щільна і ароматна. Ягоди в більшості своїй першого класу. Рослини не дуже вимогливі до якості ґрунту і досить зимостійкі. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до захворювань кореневої системи і листя.

Нові сорти полуниці. Сорт ГаляЧИВ фото

«ГаляЧИВ»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це новий сорт пізнього строку дозрівання. Рослина сильна, прямостояча, має середню загущені. Добре переносить умови континентального клімату. Ягоди великі, оранжево-червоного кольору, за формою конічно-зрізані або конічні. М’якоть дуже щільна, світлорозова, соковита, з приємним, десертним смаком і характерним полуничним ароматом. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до хвороб листя і кореневої системи. Сорт добре зимує в умовах України.

Нові сорти полуниці. Сорт Мармолада Онебор фото

«Мармолада Онебор»

Сорт виведений в Італії, на дослідних станціях CIV. Це сорт середньораннього терміну дозрівання. Рослина має середню загущеність, компактна, з середньою силою росту і досить витривала. Ягоди великі, конічні з гострим кінчиком, яскраво-червоного кольору. М’якоть щільна, ароматна, червоного кольору та приємного десертного смаку. Врожайність цього сорту досить висока, але при недостатньому поливі, розміри врожаю можуть знижуватися. Так само варто відзначити, що рослини цього сорту не вимогливі до якості ґрунту. За результатами тестування сорт показав відносну стійкість до захворювань кореневої системи.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *