Ножицевий підйомник: види і переваги

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Ножицевий підйомник

Ножицевий підйомник являє собою конструкцію, що складається з висувної платформи і гідравлічного приводу. Для проведення вантажно-розвантажувальних робіт в місцях зі складною доступністю неможливо обійтися без підйомників ножицевого типу.

Причому, новітні моделі на сайті https://stremyanka.com.ua мають містку платформу і висувну стрілу з чималою робочою висотою. Інша назва таких підйомників – «нюрнберзькі ножиці». Стріла має вигляд шарнірнозчленованої системи, що сприяє пересуванню робочої платформи.

Види ножицевих підйомників

Залежно від конструкції ходової частини ножицевий підйомник може бути стаціонарним, пересувним і самохідним. Зараз купити підйомник в Україні не складе зусиль, в магазині Stremyanka широкий асортимент даного обладнання. У стаціонарних моделей є опорна рама і кулісно-важільний механізм. Такі підйомники виготовляються із міцних і надійних профільних труб. У комплектацію підйомників входить шляховий вимикач, який забезпечує установку потрібної висоти підйому, захисний клапан і систему захисту робочої платформи від перевантаження. Будівельні підйомники мають допустиму робочу висоту максимум 20 метрів, але це не заважає їм бути функціональними і простими в управлінні.

підйомник

Ходові колеса обов’язкові для пересувних підйомників ножицевого типу. Завдяки їм, обладнання можна буксирувати до місця роботи причепом. Компактні і малогабаритні підйомники забезпечують роботу на будь-яких територіях. Робоча платформа ножицевого підйомника вміщує двох робочих і весь потрібний будівельний інструмент.

Підійдуть пересувні підйомники і для проведення внутрішніх робіт. У таких випадках застосовується обладнання з електричним двигуном, що не має шкідливих вихлопів. Щоб чітко фіксувати робочу платформу, ножицевий підйомник має обмежувач вильоту стріли і рівноважну систему. Витратним клапаном контролюється плавність підйому і спуску платформи. Поворотні осі укомплектовані втулками.

Управляти ножицевим підйомником можна за допомогою пульта, а стабілізувати під час роботи – висувними аутригерами. Безпека забезпечується системою аварійного спуску.

Переваги ножицевих прийомників

Пересувні підйомники мають незаперечні переваги. Вони прості в монтажі і транспортуванні, надійні, маневрені і, порівняно, недорогі. Такі підйомники відмінно працюють навіть на невеликій ділянці і легко переміщуються через дверний проріз. Спеціалізовані компанії, що реалізують продукцію подібного роду, сьогодні пропонують великий асортимент пересувних підйомників ножицевого типу.

Підйомники-ножиці в асортименті можна замовити на сайті Stremyanka.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *