Опис троянди Аква – догляд та вирощування рослини. Як виглядає троянда Аква на фото в період цвітіння.

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 3,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Рожеві троянди втілюють своєю природною красою вишуканість і елегантність. Саме цей колір троянд має багатющу гаму відтінків. Роза Аква виведена в Голландії, відноситься до чайно-гібридних сортів і відрізняється справжнім разовим кольором, з величезною кількістю всіляких відтінків, від блідого до насиченого рожево-бузкового кольору.

  • Батьківщина: Голландія.
  • Родина розоцвіті.
  • Сорт: чайно-гібридна.
  • Полив: у теплу пору року регулярний, взимку не вимагає поливу.
  • Освітлення: яскраве сонячне світло.

Опис троянди Аква

Представляє собою багаторічну штучно виведену рослину, що росте у формі куща середньої висоти (до 70-80 см) з міцними, рівними, не мають шипів довгими стеблами зеленого кольору. Цвіте великими від 8 до 12 см діаметром, на довгих (до 50 см) квітконосах махровими квітками з щільними жилавими пелюстками і яскраво вираженим ароматом. Колір бутона змінюється залежно від часу цвітіння, а стеблові листки завжди залишаються зеленими. Період цвітіння починається в кінці червня і триває до заморозків.

Завдяки своїй красі, високому стеблу, швидкому зростанню і приємному стійкого аромату троянда Аква є зрізочним сортом. Вона однаково добре росте як в теплицях і оранжереях, так і у відкритому грунті. Переносить заморозки до -10°С, але при сталій температурі повітря нижче -5°С вимагає укриття, стійка до різних хвороб і шкідників.

Роза Аква віддає перевагу відкритим, сонячним, з хорошим повітрообміном місцям для посадки, але впливу сильних вітрів негативно впливають на розвиток рослини. Найкраще підійде місце, захищене з північної сторони будівлею або деревами.

Вирощування і догляд

Роза потребує родючого або добре удобреному перегноєм або торфом ґрунті, з хорошим дренажем. Висаджувати кущі потрібно на відстані не менше 50 см один від одного та від інших рослин, щоб кущі могли безперешкодно формуватися.

Роза Аква потребує регулярного (3-4 рази в тиждень) полива, але без перезволоження. При цьому рекомендується поливати троянду рано вранці і таким чином, щоб волога не потрапляла на надземні частини рослини, так як це може привести до появи грибкових захворювань. Після поливу потрібно обов’язково розпушити грунт під кущем, не пошкодивши при цьому корені, на глибину не менше 5 см для поліпшення водопроникності та забезпечення доступу повітря до кореневої системи.

Своєчасно, в кінці квітня – початку травня, і восени, до заморозків потрібно робити мульчування грунту для запобігання випаровування і збереження вологи, а також запобігання кореневої системи рослини від перегріву.

Роза дуже чуйна рослина на внесення добрив, які можуть бути сухими або рідкими. Аква особливо потребує підгодівлі ранньою весною і на початку осені. Навесні це повне мінеральне добриво і аміачна селітра (50 г на 10 л води), а восени – фосфорні та калійні добрива. Рекомендується влітку після обрізки, для відновлення зрізаних і успішного утворення нових пагонів внести органічні і комплексні добрива з мікроелементами.

Найважливішою умовою для інтенсивного росту і рясного цвітіння троянди Аква є обрізання, яке з часу проведення буває весняне, літнє та осіннє. Дуже важливо виконувати обрізку гострим інструментом, так як деревина у троянд дуже ніжна і здавлені або рвані краї зрізу дуже довго загоюються, що може призвести до потрапляння інфекції.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *