Оселилися кроти на городі. Що робити?

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Кроти на городі проробляють ходи і дуже шкодять рослинам: вивертають з ґрунту сходи, підривають коріння, утворюють зовсім непотрібні купи і псують грядки. Харчуються вони дощовими хробаками, а також знайденими личинками комах.

Кроти ведуть виключно підземне життя і володіють дуже чуйним слухом і хорошим нюхом. Вони дуже ненажерливі і своєю конусовидною головою і потужними передніми лапами в пошуках їжі постійно риють численні нові ходи. Причому кроти активні на дільниці на протязі всього року, а в зимовий час вони просто «освоюють» більш глибокі шари ґрунту.
Найменше кротів буває в легких піщаних ґрунтах.

Як можна відлякувати кротів із городу?

Відлякувати кротів із городу можна простим способом – покласти в прориті кротами ходи ганчірки, просочені гасом, дизельним паливом тощо.

Для того щоб надійно захистити від кротів теплиці можна викопати навколо них канавки і наповнити їх щебенем.

Відлякувати кротів на городі – це не значить назавжди від них позбутися. Найбільш надійним, хоча й важким, способом позбавлення від цих садово-городніх хижаків є їх загальний вилов. Для цього використовують капкани або металеві кротоловки. Але цей процес також не надовго, адже сусідські кроти незабаром навідаються в гості.

Як ми знаємо, що кроти володіють добрим слухом, а тому надійний спосіб їх відлякування — це влаштування саморобних пристроїв, які і будуть створювати шум, передаючи його в глибину ґрунту.

Найпростіше — це створення своїми руками із підручних матеріалів вітряків, які згодом потрібно буде влаштувати на ділянці між грядками. Приклади таких пристроїв дивіться на малюнках.


Цей список боротьби із кротами не є вичерпним. Якщо є ідеї, то їх можна викласти в коментарях.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *