Паркетні візерунки або мереживна укладання паркету

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

На сьогоднішній день паркет – це один з найбільш популярних видів підлогового покриття. По-перше, він дуже гарний, робить приміщення стильним і надає йому особливий шик, а по-друге, паркет довговічний і міцний. А щоб надати підлозі ще більший шик, паркетні дошки викладають візерунком. У цій статті ми розглянемо шість найбільш популярних і красивих візерунків для паркету.

Ялинка

Це класичний варіант, який можна зустріти майже в усіх квартирах з ремонтом радянських часів. Ялинка буває одинарної або подвійної, також її роблять в три і навіть в чотири ряди. Цей візерунок викладають по діагоналі або ж під прямим кутом до бічних стін. Найбільш вдалий варіант ялинки той, в якому використовуються вузькі і довгі планки. І чим довше вони, тим менше помітно стик.

Але не завжди довгі дощечки доречні, наприклад, в кімнаті з маленькою площею використовувати їх економічно. Ялинкою можна викладати паркет з будь-якого дерева, але найбільш популярними породами є ясен, дуб і бук. Даний візерунок робить інтер’єр динамічним, в світлому варіанті його використовують в сучасних стилях, а в темному – в класичних.

Простий квадрат

Цей візерунок утворюють ряди планок, паралельні один одному. При цьому сторони квадрата можуть бути розташовані в напрямку стін, так і по діагоналі до них. Щоб отримати такий узор, потрібно вибрати дощечки, довжина яких буде дорівнює сумі їх ширини. Оформлення виходить дуже ефектним і схожий на плетену рогожу, якому начебто встелили підлогу. Якщо для цього візерунка використовувати короткі планки, то виходить ефект мозаїки.

Така підлога точно не залишиться непоміченим, це не просто фон, а цілий витвір мистецтва. Особливо чітко візерунок виглядає, якщо використовувати деревину з виразним малюнком. Якщо викладати планки паралельно стінам, але атмосфера буде спокійною і врівноваженою, а якщо візерунок розмістити під кутом до стін, це додасть приміщенню легкості, грайливості і внесе якусь родзинку.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *