Ремонт спальні своїми руками

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Організація ремонту в спальні спрямована на дотримання естетики і практичності. Виконувати поставлені завдання можна своїми силами або руками професіоналів. Перший варіант дозволяє заощадити сімейний бюджет і реалізувати свій дизайнерський талант.

До популярних інтер’єрних стилів для спальні відноситься: класичний, кантрі, прованс, барроко, бидермейер, еко, хай-тек, етно, модерн та інші. Використовуючи їх за основу, завжди можна створити оригінальний дизайн приміщення для сну.

Послідовність робіт

Після складання плану робіт, який передбачає і докладно відображає тонкощі створення обраного інтер’єрного стилю, конструктивні елементи, планування меблів, і розрахунку кількості необхідних оздоблювальних матеріалів можна вирушати за їх покупкою.

Все придбання повинні відповідати стандартам високої якості, безпеки та екологічності. До наступних етапів ремонту спальні відноситься:

 • Видалення старих оздоблювальних матеріалів: шпалер, фарбування, покриття для підлоги, побілки, відноситься до складних видів робіт, після проведення яких, необхідно виносити будівельне сміття. Якісний демонтаж оздоблювальних матеріалів визначає майбутню естетичність кімнати.
 • Розмітка місць для установки розеток, вимикачів, світильників і монтаж нової електропроводки.
 • Ремонт стельової поверхні передбачає підготовчі роботи по її вирівнювання. Для цих цілей проводиться шпатлювання і використання будівельного рівня. Стеля після всіх робіт повинен мати рівну і гладку поверхню. Крім шпалер, для його обробки можна використовувати гіпсокартонні і натяжні конструкції з тканини або плівки ПВХ, відповідно до свого естетичним смаком і дизайном.
 • Робота зі стінами, які надають можливість реалізувати творчі ідеї господаря – ентузіаста, передбачає створення зразково рівних поверхонь за допомогою штукатурки або монтажу гіпсокартону, Шпалери, фарбування на них будуть лягати ідеально. До мінуса використання ГКЛ відноситься зменшення корисної площі спальні.
 • Для створення гарної підлоги поверхні можна застосовувати ламінат, лінолеум, килимове або коркове покриття. Правильний вибір покриття визначає створення привабливого інтер’єру в спальні.

Основні елементи для функціонального зонування простору

Особливе зонування простору приміщення для сну передбачає:

 • облаштування робочого місця або гарберобной;
 • розміщення спального місця на другому рівні;
 • монтаж подіум – пенала;
 • установка схильних до трансформації моделей ліжок дозволяють в денний час розширити корисну площу кімнати;
 • монтаж декоративних перегородок для оригінального поділу кімнати на зони;
 • виконання архітектурних конструкцій у вигляді постаменту, ніші, навісу, арки для створення акценту в приміщенні.

Велике бажання, вибір якісних і екологічних оздоблювальних матеріалів є запорукою гармонійного поєднання естетики, практичності і пишноти.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *