Що робити в городі у квітні – корисні поради

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Що робити в городі у квітні – корисні поради

Квітень – найкращий час для посіву насіння. Що ще необхідно зробити в цей період в городі?
В умовах середньої смуги можна приступати до посіву холодостійких культур: бобів, гороху, цибулі, редиски, петрушки, кропу, пастернака.

Ранній посів особливо актуальне на ділянках з легким грунтом, що дозволяє ефективно використовувати грунтову вологу. У надмірно вологий грунт насіння перерахованих культур можна висівати пізніше.

В кінці першої – початку другої декади можна висівати насіння томатів на розсаду для відкритого грунту. Сіянці, вирощені в кімнатних умовах, після появи 2 справжніх листків пікірують в невеликій парник.

Необхідно поглибити його в грунт і зробити подвійне укриття з відстанню між шарами 10-15 см. Розсада, вирощена в такому парнику, більш стійка до несприятливих умов, ніж кімнатна. Від заморозків мешканців парника можна врятувати, додатково укривши ганчір’ям на ніч, а підвищити температуру в парнику допоможуть пластикові пляшки з гарячою водою.

Квітень – найкращий час для вегетативного розмноження літників: лаванди вузьколистої, шавлії лікарської, полину эстрагоновой, полину лікувальної, оману високого, чаберу гірського, спаржі лікарської, бадану толстолистого, ехінацеї пурпурової.

Якщо ваша щавлева грядка вже “постаріла” (а нову так і не засіяли), можна закласти нову ділянку, розділивши старі екземпляри на частини. Те ж саме можна зробити з багаторічними видами цибулі.
Не забудьте про озимий часник.

Коли листки досягнуть висоти 10 см, рослина необхідно підживити азотними добривами (20-30 г аміачної селітри на кв. м). При необхідності таку підгодівлю поєднують з поливом.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *