Сірка кормова для домашньої худоби

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 3, Рейтинг: 3,33 із 5)
Loading ... Loading ...

Сірка кормова для домашньої худоби

Введення сірки в щоденний раціон собак, кішок, овець і кіз прискорює ріст вовни, сприяє її блиску, інтенсивної пігментації, попереджає появу лупи. У свиней, корів і коней сірка покращує обмін речовин, прискорює відновлення копитного рогу. У домашньої птиці сірку застосовують для лікування аперіоза (відсутності пера), випадання пір’я у курей, при канібализму (розклей).

Властивості

За зовнішніми ознаками сірка очищена являє собою дрібний порошок лимонно-жовтого кольору. Розчиняється у воді, мало розчинний в ефірі. У присутності світла, повітря, вологи з сірки в невеликій кількості утворюється сірчистий ангідрид. Горить, утворюючи при цьому сірчистий ангідрид.

Форма випуску

Випускають у формі порошку.

Дія і застосування

У сухому вигляді не діє. У присутності вологи, лугів і органічних речовин утворює сірководень, сірчистий ангідрид, кисень і сірчисті луги, які і надають дію.

При місцевому застосуванні на шкіру надає дражливу, кератолітичну дію (освіта дисульфідів і сірководню в глибині епідермісу). Надає дуже слабке антимікробний вплив. В основі протипаразитарного дії лежить утворення сірчистого ангідриду і сірководню.

Після застосування всередину з сірки утворюється сірководень, гідросульфіт натрію і сульфіт натрію, які дратують рецептори кишечника, діють проносне. До сірководню сірка відновлюється в товстому відділі кишечника під впливом бактерій і білкових речовин слизової оболонки в лужному середовищі за участю цистеїну і глютатіону. Відновлюється близько 10% введеної сірки, а інша частина виділяється з калом. Сірка осаджена, будучи дрібнодисперсною, швидко відновлюється в сірководень, всмоктується і може викликати отруєння, а тому як проносне не застосовується. Як проносне застосовують очищений возгон сірки. З кишечника сірководень частково всмоктується і, виділяючись через легені, діє отхарківающе. Після парентерального введення препарату сірки викликають в організмі ряд реакцій, характерних для неспецифічної терапії роздратуванням, у зв’язку з чим підвищується тонус вегетативної іннервації, посилюються захисні сили організму, збільшується утворення антитіл і зростає здатність організму до знешкодження отрут.

Потреби тварин в сірці задовольняються за рахунок амінокислот: L-цистину, L-цистеїну і L-метіоніну і гетероциклічних сполук – біотину і тіаміну. Цистеїн і цистин входять до складу білків, а отже, ферментів і деяких гормонів; ці амінокислоти необхідні для прискорення росту шерсті, волосся і рогів тварин. Метіонін необхідний для росту і азотистого рівноваги організму, він бере участь у синтезі холіну, ацетилхоліну та адреналіну.

У дерматології застосовують тваринам для лікування корости, екзем, дерматитів, фурункульозу, трихофітії та інших уражень шкіри у формі мазей (10-30%), лініментів, дустов. Призначають як легкий послаблюючий засіб (рідко) і протиотрути при гострих хронічних отруєннях препаратами ртуті, свинцю та іншими важкими металами, при цьому в кишечнику утворюються нерозчинні сірчисті з’єднання з солями важких металів. Як відхаркувальний засіб – при захворюваннях легенів і дихальних шляхів спільно з відхаркувальними.

Препарат рекомендується для поліпшення обміну речовин, прискорення росту, посилення і прискорення росту шерсті у тварин. В якості неспецифічного дратівної кошти колоїдальні розчини сірки застосовують при хронічних поліартритах, паралічах нервів, ревматичному запаленні м’язів (парентерально). Сірка є складовою частиною багатьох сучасних протипаразитарних і антгельмітних засобів.

Сірку очищену застосовують як противоглистний і легкий послаблюючий засіб (собакам по 0,5-5 мг/кг маси тіла тварини).

Сірка кормова для домашньої худоби

Спосіб застосування та дози

Спеціальної підготовки для лікування тварин не потрібно. Сірку очищену всередину в чистому вигляді або (що ще краще) в суміші з лакричним порошком в рівних дозах.

Сірка очищена, крім того, входить до складу ряду мазей на вазеліні, сірчаної мазі на нафталаном, сірчано-цинко-нафталанной пасти і т. д.

Бажаючи купити сірку, досить звернутися в спеціалізовану компанію «Система оптимум», що спеціалізується на реалізації широкого спектру товарів для лабораторій і виробництв. Тут вам буде запропоновані найбільш вигідні ціни на сірку кормову, що володіє безліччю цінних властивостей, здатних забезпечити безліч переваг в різних галузях сільського господарства.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *