Стельові світильники – рішення для маленької квартири

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Стельові світильники

Одним з найбільш поширених і популярних систем для освітлення є стельові світильники. Сучасні можливості, дизайнерські розробки, технічні новинки кожен день створюють нові форми і образи для оформлення будинку, робочих і громадських місць. Дані моделі дозволяють управляти світлом, задавати особливий настрій, зонувати і підкреслювати значущі області. Сьогодні багатий асортимент не поступається за різноманітністю люстр.

Що ж собою являють дані елементи?

Вироби мають компактні розміри, що безперечно є одним з переваг. Немає ніяких обмежень по формі. Конструкції надійно кріпляться до стелі. Завдяки універсальній формі вона немов складає одне ціле з стелею.

Існує 2 види світильників стельових:

  • моделі розсіяного світла;
  • лампи спрямованого світла або спот-системи.

Вибір даних приладів здійснюється, коли необхідно підкреслити сильні сторони інтер’єру і приховати слабші. Продукція дозволяє грамотно поставитися до наявних квадратних метрів, ліпити з них затишне місце для відпочинку або роботи.

Такий формат освітлювальних приладів доречний на будь-яких квадратних метрах. Можна використовувати кілька елементів для створення комфортної для очей обстановки. Стельовий світильник приховає недоліки квартири з невисокими стелями. Компактні розміри приладів не з’їдають корисний простір, не зменшують кімнату. Правильно підібрані і встановлені вироби здатні візуально розширити житлову зону.

При проектуванні освітлення кімнат необхідно чітко розрізняти функціональність метрів. Дуже важлива стилістика подачі в залежності від типу приміщення. В особистому кабінеті, спальні, кухні освітлення повинно бути різним. Для моделей на 2-3-4 лампи важливо визначити можливість змінювати напрямок і кут світлового потоку. Необхідно продумувати на яку площину або предмети буде спрямований промінь.

Інтернет-магазин стельових світильників.

Переїжджаєте в нову квартиру? Робите ремонт або оновлюєте обстановку? Тоді вам потрібні нові лампи. Стильним і практичним рішенням є світильник. З його допомогою можна перетворити і підкреслити будь-який інтер’єр.

Світильники на стелю в нашому Інтернет магазині https://yavshoke.ua/lyustri-bra-svetilniki-chasi зроблять більш приглушеним світло в спальні, ніж класична люстра. Будь-яка модель дозволить розвіяти промінь, створивши м’яку і заспокійливу атмосферу. Подібне рішення доречно і в дитячій, де спить новонароджений.

На кухні споти підкреслять робочу зону. Аналогічний прийом можна використовувати у вітальні. Тут доречна комбінація класичної джерела світла і декількох спитав. Наприклад, можна розвіяти потік над диваном, але направити промені на вітрину з сервізом або міні-баром.

Світильник стельовий популярний в наш час. Він дозволяє виділити головні акценти, зробити житло зонованим і функціональним. Вишукану класичну обстановку можна прикрасити плафонами ніжних відтінків. Якщо дозволяє дизайнерська задумка, то вибрати прилад з кованими елементами.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *