Тенденції в дизайні інтер’єру ресторанів та кафе

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Останнім часом при оформленні інтер’єрів ресторанів, кафе чи барів часто використовуються натуральні матеріали – метал, дерево, цупку лляну та бавовняну тканини. Також для сучасного закладу, орієнтованого на молодь, актуальним може стати дизайн інтер’єру з відкритим простором та індустріальними мотивами. Пропонуємо розглянути декілька ідей для оформлення кафе чи ресторану – що успішно використовуються світовими дизайнерами при оздобленні закладів в мегаполісах світу.

Також нагадуємо, що дизайн інтер’єру ресторану можна замовити в студії Partner Design, де працюють справжні професіонали, що знаються на сучасних трендах та найкращих прийомах для реалізації будь-якої задумки клієнта.

дизайн ресторану

Дизайн інтер’єру ресторану чи кафе

  • Трендом, що добре підходить для ресторанів, є зали з загальними столами і мінімумом перегородок, особливо така тенденція актуальна при оформленні барів. Безліч відвідувачів знаходять в цьому свої переваги, адже люди збираються, аби спілкуватися та заводити нові знайомства.
  • Сучасний дизайн привніс більше повітря та свободи, на зміну перевантаженим великою кількістю меблів та аксесуарів інтер’єрам приходять більш свіжі і прості, з мінімумом декору і максимумом світла.
  • Також в інтер’єрі популярності набуває поєднання стилів і навіть епох. В якості ідеї: поєднання фантазійних форм з традиційними і навіть класичними рішеннями.
  • В сучасних стриманих інтер’єрах необхідно зробити ставку в першу чергу на якісні матеріали – меблі із деревини, якісну обшивку диванів, добротні ніжки на стільцях із металу.
  • Іноді концепцію інтер’єру можна закрутити навколо однієї ідеї. Наприклад, розташувати в залі величезну ажурну люстру, яка пускає відблиски на стіни, чи декорувати поверхню стін тематичними фресками.
  • Ще одним важливим трендом в дизайні інтер’єрів кафе і ресторанів стало повернення яскравих кольорів – сливового, синього, зеленого, бузкового, лавандового, коралового. Помітно, що дизайнери встигли трохи втомитися від засилля пастельних та бежевих відтінків.

дизайн ресторану

Говорячи про тренди, помітно, що на дизайн інтер’єрів барів і ресторанів впливає сучасне мистецтво – не тільки галереї з ультрамодними художниками, але і популярні молодіжні субкультури. Більше інформації про сучасні тенденції можна знайти на сайті студії дизайну. Дизайн-проект будь-якого закладу варто довіряти лише професіоналам, адже самостійно зробити інтер’єр гармонійним та комфортним практично неможливо.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *