Вітрогенератор своїми руками: відео, фото, види

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

За останні сто років, популярність альтернативних джерел енергії зросла в десятки, якщо не сказати в сотні разів. Багато хто замислюється, а чи не перейти на нетрадиційний вид енергії. До цього ведуть не тільки екологічні та фінансові чинники, хоча гроші – це далеко не остання причина. Справа в тому, що багатьом цікавий сам принцип видобутку електроенергії з повітря.

Також, на сьогоднішній день, деякі практикують видобуток біогазу на саморобних апаратах. Про те, як добувати біогаз в домашніх умовах, нещодавно була написана стаття, так що рекомендую її вивчити.

Також, однією з причин встановлення вітрогенераторів може бути відсутність альтернативних джерел енергії, таких як електрика.

Типи і види вітрогенераторів

Існує багато видів вітряних генераторів. Основна відмінність генераторів, в основному, полягає лише в різних розмірах і формах гвинтів.

Основні види:

  • пропелерні;
  • вітрильні.

Гвинти можуть бути самих незвичайних форм. Від їх форми, найчастіше, залежить ефективність генератора.

Гвинт для вітряка (вітрогенератора) своїми руками

Дуже важливо зробити якісний, правильної форми гвинт. У цьому відео добре розповідається, як зробити гвинт (пропелер) для вітрогенератора своїми руками.

Генератор для вітряка (вітрогенератора) своїми руками

Саме генератор буде отримувати енергію, і виробляти електрику. Дуже важливо зробити надійний генератор. Більш детально, ніж у цьому відео ви не дізнаєтеся, як зробити генератор своїми руками.

Креслення вітрогенераторів

Встановлення вітрогенератора своїми руками

Правильно обране місце для вітрогенератора – половина успіху. Так як вітряк досить високий, вам знадобиться допомога друзів, під час монтування (установки).

Дивись відео, як потрібно монтувати вітрогенератор своїми руками.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *