Вибір ветеринарної клініки

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Вибір ветеринарної клініки

Будь-який власник домашньої тварини рано чи пізно стикається з необхідністю ветеринарної допомоги. Це необов’язково якесь захворювання, може знадобитися просто діагностика або вакцинація, або для власного спокою провести повне обстеження вашого улюбленця.

Наприклад, перед виїздом у відпустку або на виставку. Як би там не було, але вибір ветеринарної клініки має ключовий момент, адже десь лікують, а десь і калічать.

Вибір хорошої ветеринарної клініки

При по-верхньому виборі ветеринарної клініки діють ті ж закони, що і при виборі будь-якого іншого закладу – репутація за відгуками і гідний термін роботи, адже як кажуть – час покаже, і заклади з поганим сервісом просто «не виживають» на ринку.
Прикладом першого можна привести ветеринарну клініку Друг http://www.vetdrug.com.ua/, розташовану в Київі. В якійсь мірі це не просто ветеринарна клініка, а рай як для тварин, так і для їхніх господарів. Де вам ще запропонують:

  • Лікарські послуги. До них відносяться діагностика, терапія, хірургія;
  • Реабілітація тварин після перенесених травм, операцій. До них відносяться масаж, фізичні навантаження на біговій доріжці;
  • Готель для тварин;
  • Косметичні послуги, такі як грумінг;
  • Зоомагазин і ветаптека.

Володіючи таким арсеналом послуг, важко засумніватися в їхній якості. Зрозуміло, штат складається з високопрофесійних досвідчених лікарів, які врятували не одне життя чотириногих.

Вибір ветеринарної клініки

Загальні поради

Ветеринарну допомогу можуть надавати також і приватні лікарі, які спеціалізуються на виїзді до клієнта. Як правило, такі послуги трохи дорожче, але часом іншого виходу немає, якщо тварина не транспортабельна. Але якщо є можливість, то краще все-таки відвідати ветлікарню, тому що не відомо, які в даний момент потрібно ліки, або може знадобитися рентген знімок, який бажано робити на стаціонарному обладнанні.

Після приїзду до ветеринарної клініки оцініть її облаштування, наскільки чисто всередині, чи є місця для очікування господарів, наскільки привітний і ввічливий персонал. Якщо лікарі молоді, це анітрохи не означає їх недосвідченість і низьку кваліфікацію, але ви маєте повне право попросити їх надати документи, що підтверджують ветеринарну освіту.

Намагайтеся не квапити ветеринара з питанням, що сталося з вашим чотирилапим другом, і як лікувати, так як жоден професійний ветеринарний терапевт після промацування і огляду діагноз не поставить, це можливо тільки після дослідження аналізів і додаткових процедур.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *