Висаджуємо помідори у відкритий ґрунт

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Пам'ятайте, що даний овоч не терпить тісноту. Якщо ви розташуєте рослини близько, вони будуть повільно рости, кількість плодів і листя буде низькою, а можливість появи різного роду хвороб зросте в кілька разів. Тому так важливо враховувати відстані між рядами й рослинами в процесі висаджування помідорів.

Відстань між рядами та між рослинами в самому ряді напряму залежать від сорту овочу. Близько один до одного можна розсаджувати ранні сорти. Залишіть між рядами близько 55 см, а між кущиками – 35 см.

Більше простору буде потрібно середнім сортам. Так, між грядками необхідно залишити 65 см, між томатними кущами – 45 см.

Максимальну площу займуть пізні сорти. Передбачте по 45 см між кущиками й по 75 см між рядами.

Помідори є культурою, яка любить помірну вологість ґрунту, і якщо не дати їм потрібну кількість води, урожаю буде набагато менше того, котрий здатна дати рослина. Тому, щоб підтримувати потрібну вологість ґрунту, агрономи радять саджати розсаду в траншеї, викопані на ширину й глибину багнета лопати.

Перед посадкою траншеї добре воложать. Міцну розсаду висаджують у мокрі траншеї, присипаючи коріння невеликою кількістю землі.

Між кущами помідорів землею засипати не потрібно. Після висадження всіх помідорів, траншеї потрібно доверху засипати скошеною травою і трохи втрамбувати. У міру підсихання й просідання трави потрібно ще кілька разів підсипати нову порцію.

Полив для помідорів у траншеї потрібний набагато рідше, чим при звичайному способі посадки розсади в ямки. Волога в траншеях зберігається набагато довше, а значить, можна чекати не тільки більшого врожаю, але й зменшення турбот, пов'язаних з поливом.

Дотримуючи ці прості правила, і завжди пам'ятаючи про те, на якій відстані саджати помідори, ви завжди будете одержувати багатий урожай.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *