Як утеплити фасад будинку своїми руками

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Для утеплення будинку необхідно дуже багато і часу, і сил. Саме тому треба приділити пильну увагу розробці плану їх проведення, щоб при монтажі теплоізоляційної системи правильно розрахувати свої можливості. Як же змінюються особливості даної роботи, якщо використовувати різні варіанти технологій і матеріалів?

Підготовка робіт

Перш за все, слід пам’ятати, що самостійне утеплення фасаду приватного будинку практично нічого спільного з утепленням багатоквартирного будинку або панельного не має. Адже якщо мова йде про перший випадок, то тут можна робити все, що заманеться. А ось при утепленні багатоквартирного будинку, слід проект і всі деталі монтажу узгодити з відповідними інстанціями.

При цьому далеко не завжди наданий вами проект отримає схвалення. Існує маса найрізноманітніших факторів, які можуть послужити причиною відмови. Так, ні про яке утепленні фасаду за допомогою пінопласту і мови бути не може, якщо ви проживаєте в будинку, цінних з точки зору історії. У той же самий час ніхто вам не зможе перешкоджати, якщо ви збираєтеся утеплювати фасад власного будинку, дачі або заміського котеджу.

Матеріали для монтажу

Особливості монтажу відрізняються в залежності від матеріалу, який ви виберете для даної роботи. Як правило, найбільш популярними є такі, як:

  • штукатурка;
  • кам’яна кладка;
  • навісний фасад;
  • сендвічі;
  • сайдинг.

При використанні штукатурки для обробки фасаду ніщо не заважає встановити під її шар теплоізоляційну систему з кількох шарів. Такий монтаж буде складатися з вологоізоляції, шару пінопласту, армуючого полотна, який покривають монтажною сумішшю і фінішної штукатуркою. Для облицювання кутів набувають керомагніт, а також натуральний або штучний камінь. Якщо ви збираєтеся обштукатурити і утеплити велику площу будинку, не варто робити це самостійно за відсутності необхідного досвіду, варто доручити таку роботу фахівцям, які виконують якісну зовнішнє утеплення квартир в Києві.

Використання кам’яної кладки означає, що теплоізоляція буде включати в себе подушку з піску гравію, арматуру, опалубку, а також шар бетонної суміші. Після цього зверху монтують 2 шари руберойду і кам’яну кладку. Незважаючи на те, що це досить-таки трудомісткий процес і неймовірно складний, приватний будинок простоїть завдяки йому набагато довше.

Навісний фасад вибирають тоді, коли стіни утеплюється будівлі помітно зносилися. Плюс такого утеплення в тому, що він не створює навантажень на фасад, і встановлювати її можна в будь-який час року. Робити роботу «на око» настійно не рекомендується, тому краще запросити професіоналів для таких робіт.

Сендвічі лідирують серед інших матеріалів за ступенем їх зручності в якості утеплювача. Вони не тільки утеплюють будівлю, але ще і є разом з тим прекрасної зовнішнім оздобленням. А будівельні роботи, пов’язані з їх монтажем, дуже швидкі. Те ж саме відноситься і до сайдингу.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *