Як вибрати електроінструмент

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Як вибрати електроінструмент

В сучасному світі електроінструмент є незамінним помічником при здійсненні різних ремонтних і будівельних робіт. Вже давно минули ті часи, коли людина вручну штробила цегляні стіни, застосовуючи для цього зубило та молоток, а також прорубувала бетонні перекриття кувалдою і ломом.

У даній статті не розглядатимуться переваги і важливість електроінструменту, мова піде про проблеми вибору якісного товару і про аналіз запропонованих пропозицій. Щоб розібратися з усім асортиментом, який пропонує інтернет магазини інструментів Euro Technika, прочитайте, будь-ласка, цю статтю.

Любительський або професійний електроінструмент

Для вибору якісного електроінструменту необхідно визначитися наскільки часто ви збираєтеся користуватися ним, а також в яких видах робіт він буде застосовуватися. Два цих аргументу значно полегшать вибір моделі і типу електроінструменту: любительського або професійного.

Професійний електроінструмент

Головна відмінність такого виду електроінструменту в тому, що його можна застосовувати для частих, інтенсивних, тривалих робіт, які пов’язані з великими перевантаженнями. При роботі інструмент не буде надмірно перегріватися і зноситися, так як створений спеціально для тривалої роботи з великими навантаженнями.

Якість матеріалів, з яких виготовлений професійний електроінструмент відрізняється високою міцністю і надійністю. Всі механізми і деталі на порядок вище ніж у звичайного інструмента. Виходячи з цього можна сказати, що професійне обладнання відповідає більш серйозним вимогам до надійності, міцності і працездатності.

Любительський електроінструмент

З першого погляду не відразу відрізниш професійний електроінструмент від любительського, але зовнішній вигляд не так важливий, як робітничі і технічні характеристики. Любительський інструмент має значно менший ресурс зносостійкості, а також істотно поступається в тривалості роботи професійному. Він потребує більш щадного режиму роботи від 20 до 40 хвилин максимум, потім настає сильний перегрів, через який інструмент може вийти з ладу. Тому необхідно працювати з перервами.

Значить, любительський електроінструмент є неякісним товаром і його придбання – це нерозсудливий вчинок? Звісно ні! Незважаючи на те, що він поступається професійному в тривалості роботи, якості збірки, надійності вузлів і конструкції, а також в більшості випадках потужності, він виразно виграє в ціні. Якщо вибирати любительський електроінструмент від відомого і надійного виробника і користуватися ним відповідно до правил експлуатації, то він може служити вам довгий час.

Електроінструмент для дому

Для домашнього використання любительський тип електроінструменту є правильним вибором. Для домашнього майстра – це ідеальний варіант. Його можна використовувати для різних видів нетривалих робіт: просвердлити отвір під дюбель, зібрати меблі, закрутити кілька шурупів, зробити невеликий ремонт в машині і так далі.

Висока ціна професійного електроінструменту обумовлюється багатьма причинами, які були описані вище, тому придбання такого дорого інструменту має бути виправдане. В основному, цей тип воліють люди, чия робота пов’язана з будівництвом і ремонтом.

Але бувають випадки, коли не варто економити навіть в разі домашнього застосування інструменту. Так, наприклад, якщо в будинку планується серйозний ремонт, де без електроінструменту не обійтися, то краще всього вибрати професійну модель. Якщо говорити про конкретний приклад, то набагато вигідніше буде придбати універсальний перфоратор, ніж звичайну електродриль. Адже перший інструмент розрахований на безліч видів робіт: електромонтажні, демонтажні, сантехнічні і так далі. А робочий діапазон простоъ електродрилі має тільки одну можливість свердління отворів.

Основні вимоги до технічних характеристик електроінструменту

Контроль оборотів і наявність кнопки для плавного спуску

Інструмент, який оснащений подібними функціями буде «м’яко» сидіти в руці, завдяки плавному набору оборотів, і не буде «стрибати». Крім цього, можна спостерігати значне зниження пускових струмів, що знижує навантаження на мережу. Така особливість дуже важлива для потужних інструментів.

Присутність реверсу – обертання ротора електродвигуна в обидві сторони

Ця одна з найбільш головних опцій для перфораторів та дрилів. Вона дозволить миттєво закрутити або викрутити шуруп, а також нарізати різьблення. Реверс електроінструменту передбачає плавне регулювання обертів.

Надійний захист від механічних пошкоджень у вигляді муфти граничного моменту

Подібна функція дуже корисна, коли свердло або бур заклинює. Захист запобігає пошкодженню редуктора і забезпечує безпечне використання.

Якщо робота передбачає пилові виділення, то найкраще купувати інструмент з функцією пилососа.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *