З чого починати утеплення житла

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

утеплення житла

У зв’язку з безперервним підвищенням цін на всі види енергоносіїв в Україні і всі комунальні послуги, і особливо на опалення, оплата комуналки стала непосильним фінансовим тягарем для переважної більшості населення країни.

Єдиним очевидним і найефективнішим способом економії коштів і забезпечення нормальних умов для життя в холодну пору року є ретельне збереження тепла в будинках і квартирах.

Враховуючи вище викладене, попит на утеплення житла в Україні з кожним роком зростає. У відповідь на потреби населення з’явилося безліч профільних фірм, що надають якісні послуги по утепленню, а на ринку утеплювачів є досить широкий асортимент матеріалів, що розрізняються за технічними характеристиками і вартості.

З чого починати утеплення житла

Тепло залишає приміщення по множинним каналам: через вікна і вхідні двері, холодні стелі й підлоги, горищні та підвальні приміщення, однак найбільші тепловтрати (до 40%) відбуваються через зовнішні стіни будівлі. Саме вони безпосередньо піддаються впливу холоду, вітру і опадів. Логічно, що утеплення фасаду – найефективніша міра по збереженню тепла, і починати потрібно саме з неї. Однак грунтовне утеплення житла означає, що всі канали витоку тепла виявлено і ліквідовано.

утеплення фасадуНайбільш складним є утеплення фасадів багатоквартирних будинків, і ціна цей вид робіт досить висока. Найбільш економічним є варіант, коли утеплюється одномоментно фасад усього будинку. Різниця в цінах на опт і роздріб працює і тут! Такий підхід є і найбільш правильним з технологічної точки зору, так як розривати шар утеплювача, як це відбувається в разі точкового утеплення окремих квартир, з точки зору професійного підходу неприпустимо.

Однак домовитися відразу всім мешканцям багатоквартирного будинку буває дуже складно, в такому випадку виправдано утеплення квартир одного під’їзду або групи квартир, розташованих по одному стояку, але важливо, щоб утеплялися всі квартири від першого до останнього поверху без проміжків.

Вартість утеплення максимально залежить від матеріалу утеплювача. Мінімальною буде ціна на утеплення зовнішніх стін пінопластом. Цей всім відомий і зовсім недорогий матеріал є прекрасним утеплювачем, завдяки високому (до 98%) вмістом в його структурі повітря або інертного газу. Крім відмінних теплоізоляційних характеристик пінопласт (пінополістирол) володіє і високим ступенем звукоізоляції, легкий, зручний в обробці і не піддається поразці грибком і цвіллю.

Пінополістирол є універсальним утеплювачем, які пройшли перевірку часом і прекрасно себе зарекомендували. З точки зору співвідношення ціни і якості пінопласт – найкращий матеріал. Він випускається у вигляді панелей різної товщини і щільності, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для кожного конкретного житла.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *