Клітка для кроликів своїми руками фото і відео інструкція

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно Проголосуй! (Оцінок ще немає.)
Loading ... Loading ...

Розведення кроликів в промислових масштабах – не тільки прибутковий, але і цікавий бізнес. Однак, існують певні проблеми, які виникають безпосередньо в момент реалізації даної бізнес ідеї. Клітки для кролів дуже важко купити, не з-за того, що їх вартість, як правило, невиправдано висока, а в першу чергу через труднощі в пошуку готових клітин/майстрів, які можуть зробити ці самі клітини.

Якщо ви – людина, у якого руки вставлені потрібним кінцем, ви, звичайно, зможете зробити клітку для кролів своїми руками.

З чого зробити клітку?

Для економії можна зробити стіни клітини з товстої/середньої фанери, підлога – або з сітки, або ж з товстої дошки. Опори і каркас клітки – з дерев’яних брусків. Дах, я б рекомендував зробити з фанери.

Клітка для кроликів своїми руками

Конструкція клітини

Клітка для кроликів своїми руками

Найчастіше, клітини роблять невеликими (одно/двоярусні) з декількома секціями. Рідше клітини включають в себе невеликий вихід на вулицю, де кролики роблять свої «вилазки».

Що повинно бути в клітці

Для повноцінного життя у кролів у клітках мають бути поїлки, годівниці і т. д. Все це повинно бути належним чином розміщено, що б кролики не відчували себе ущемленими, так як це безпосередньо впливає на зростання/набір ваги кролів.

Клітка для кроликів своїми руками

Креслення клітин

Для того, що б зробити повнофункціональну клітку обов’язково необхідно зробити власне креслення, або відредагувати це виходячи з розмірів клітини, яку ви плануєте зробити.

Клітка для кроликів своїми руками

Клітка для кроликів своїми руками

Клітка для кроликів своїми руками

Відео

Пропонуємо вам ознайомитися з відео-уроком: як зробити клітку для кролів? Практичні інструкції.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *