Груша

Груша

Груша відома людству ще з стародавніх часів. Цей смачний і запашний фрукт прийшов до нас з Азії, спочатку підкоривши Грецію і всю Європу. Грушею, насолоджувалися ще багато століть тому також в Персії і в Римській Імперії, слов’янам цей фрукт відомий лише з XV століття. У той час існувало повір’я, що кращі сорти груш вирощують в сонячному Азербайджані.

У часи стародавнього Риму було відомо більше десятка сортів груші. Але піку популярності цей фрукт досяг в європейських країнах у ХІХ столітті.

У слов’янському світі в сирому вигляді груша не набула великої популярності, оскільки дика груша плодоносила несмачними плодами, кислуватими і терпкими. В даний час відомо більше 60 видів груші, і вона є одним з лідерів продажу фруктів в світі. Найбільші плантації грушевих дерев знаходяться в Піднебесній.

Історія груші надзвичайно багатогранна. У Київську Русь вона потрапила з Візантійської Імперії, і далі з Києва почала свій переможний шлях по серверним провінціям. В наш час божественний смак і аромат цього фрукта відомий всім, відомі всім і його корисні властивості.

Груша

Сучасна груша надзвичайно запашний фрукт, і чим сильніше вона пахне, тим більше в ній корисних речовин. В груші міститься велика кількість вітамінів, присутнє в ній і глюкоза, фруктоза і навіть сахароза. До її складу також входить величезна кількість вітамінів, це і вітамін А, В1, В2, Е, Р, РР, і С. Крім того груша містить клітковину, необхідну для здорового травлення, а так само містить каротин, солі марганцю, заліза, міді, йоду, кальцій, фолієву кислоту і т.д.

Груші у вареному і печеному вигляді популярний засіб у народній медицині. Дані продукти застосовують при лікуванні таких захворювань як туберкульоз, як відхаркувальний засіб при кашлі, і станах сильної задухи. Так само відвар з висушених груш використовується як закріплюючий і сечогінний засіб.

Груша містить велику кількість води і досить низький вміст кислоти, тому вони показані при хворобах нирок і порушення травлення різної тяжкості. Варто зауважити, що найкраще наш організм засвоює натуральні соки, тому що в розчиненому вигляді корисні речовини засвоюються практично повністю. Грушевий сік має здатність виводити з організму солі важких металів. Плюс до цього вміст фолієвої кислоти сприяє кровотворенню і клітинного росту, а вітамін С володіє позитивним впливом на наш імунітет.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *