Міні теплиця/парник своїми руками: фото, відео

Вартість розсади на сьогоднішній день дуже висока, якщо ви збираєтеся вирощувати овочі у великих масштабах, не доцільно купувати розсаду, так як це суттєво вплине на собівартість кінцевого продукту.

В магазинах можна знайти вже переносні міні-теплиці, але їх вартість захмарна. Якщо ж ви зробите своїми руками міні теплицю, ви зможете сконструювати її в підходящих для вас розмірах і розмістити на балконі.

Міні парник з пластикової пляшки

Якщо вас не цікавить вирощування розсади у великій кількості, тоді для вас підійде простенький парник з пластикових пляшок. Зробити такий парник зможе навіть дитина.

Необхідно дві дволітрові пляшки. Обидві обрізаємо до половини, один низ пляшки прибираємо в бік, перевертаємо вершок і кріпимо до низу. Зверху ставимо землю і садимо рослину. Накриваємо верхівкою від другої пляшки.

Міні теплиця своїми руками

Міні теплиця підійде для тих, хто займається вирощуванням розсади в великих масштабах.

Крок 1: Збір матеріалів

Необхідно знайти/купити потрібні нам матеріали. Нам знадобиться дерев’яні дошки, рейки, скло з старих вікон, петлі для дверей.

Крок 2: Обрізаємо і складаємо

Обрізаємо і складаємо дошки з рейками, формуємо коробку. Закручуємо у єдине стінки. Після чого, необхідно з’єднати стінки міні теплиці за допомогою шурупів.

Крок 3: Кріпимо скляну кришку до стін

Кріпимо верхню дверку за допомогою дверних петель (для того, що б верх відкривався).

Крок 4: Готово

Залишається тільки встановити міні теплицю на грунт і можна приступати до висадки розсади.

Відео-Урок: Парник своїми руками

Якщо вас цікавлять більш великі теплиці, тоді рекомендую спорудити теплицю по Митлайдеру. Це найбільш ефективний варіант для великої теплиці.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *