Монтаж трапа для душа в підлогу під плитку

У більшості душових нереально встановити повноцінну кабінку або ванну. В цьому випадку вирішити проблему можливо шляхом створення трапа для душа в підлозі з укладеною герметично плиткою. Насправді все нове це добре забуте старе. Тому повернення подібного оснащення ванної кімнати відбувається на піку розвитку сучасних технологій. Тепер кожен власник квартири має можливість оформити навіть саму невелику ванну кімнату у відповідності зі своїми смаками та уподобаннями.

Змонтувати трап для душу не так вже й складно, єдиною умовою для якісного виконання робіт, є наявність всіх матеріалів, і наявності хоча б початкового уявлення про технології та порядку проведення робіт.

Опис пристрою

Трап для душа це спеціальний пристрій, основна функція якого полягає в зборі та відведенні використаної при прийнятті душа води в труби каналізації. Використання трапа під душ на увазі монтаж статі, що не пропускає воду. Трап може бути виготовлений з різних матеріалів, починаючи від пластику до нержавіючої сталлю. Матеріали для трапа різні, єдиними є вимоги, що пред’являються до даних сантехнічним пристроїв. Всі вони повинні успішно протистояти корозії, що не деформуватися під впливом вологи. Додатково трап повинен затримувати сміття і не давати запахів, наявними в каналізації проникати назад в душову кімнату. Форма цієї конструкції може бути якою завгодно. Трап може стати частиною оформлення інтер’єру ванної кімнати. Місце його розташування так само визначається з міркувань доцільності і комфорту. Трап для душа може бути пристінковим, точковим або лінійним і розташовуватися в будь-якій точці ванни. Сам трап в залежності від вартості може мати елементарну конструкцію або мати додатково складну систему клапанів. Дані вироби здатні витримувати досить високу температуру води.

Основні критерії підходу до вибору вироби

Складнощі можуть виникнути при підборі висоти трапа. В цьому випадку необхідно керуватися простим принципом, коли рівень підйому підлоги, дорівнює товщині його стяжки. Йдучи назустріч споживачам, виробники розробили вироби здатні змінювати свою висоту. В цьому випадку монтажні роботи значно спрощуються. Найбільш затребуваною моделлю трапа для душа є конструкція, що складається із пластику й решітки з нержавіючої сталі. Такий трап зазвичай має прямий або бічний випуск, гідрозатвор і сухий затвор.

Видима частина вироби зазвичай виконується у вигляді декоративної решітки. Після неї розташовується решітка зливу з можливістю фільтрації. Вона необхідна для утримання крупного сміття та позбавлення приміщення від різких каналізаційних запахів. Наступною частиною пристрою є слив, що складається зі склянки і відведення до труб каналізації. Для з’єднання з трубами в комплект виробу входить спеціальна муфта. Майже у всіх трапах передбачена можливість заміни фільтруючого решітки. Якщо слив для води спочатку має сухий затвор наявність неприємних запахів в душовій кімнаті повністю виключено. При виході з ладу частин вироби є можливість їх вільної заміни.

Весь комплекс робіт включає в себе створення якісної стяжки, укладання на підлогу якісної керамічної плитки і оформлення площі душа обмежувальними бортами. Важливою умовою завершальним весь комплекс робіт є підключення всіх необхідних комунікацій. Якщо немає бажання встановлювати обмежувальні бортики, можна зробити підлогове покриття з ухилом в бік зливу, тоді вода буде сама стікати в слив.

При покупці зливу необхідно звертати увагу в першу чергу на конструкцію, а потім на термін експлуатації. У тому випадку якщо в сім’ї є маленькі діти або люди з проблемами з боку опорно-рухового апарату найкраще вибирати трап, який має лінійно-щілинну конструкцію.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *