Навантажувачі від компанії JCB

Навантажувачі від компанії JCB

Світову популярність на ринку спецтехніки має англійська компанія JCB, заснована в 1953 році. Її продукція займає передові місця за кількістю продажів, а знайти негативні відгуки про цю техніку практично неможливо.

Екскаватори та навантажувачі JCB відрізняються високими стандартами якості, надійністю і максимальною безпекою. Саме тому будь-які види розвантажувально-навантажувальних робіт можна виконати з використанням техніки відомої англійської компанії.

Особливості екскаваторів-навантажувачів JCB

Компанія JCB випустила вже понад 250 тисяч різних видів спецтехніки. Особливістю продукції цього виробника є інноваційні деталі, вузли та механізми. Одним з таких механізмів є система Torgue Lock, яка дозволяє скоротити витрату палива, і збільшити швидкість руху по трасі. Низьке споживання палива на малих оборотів досягається використанням системи EcoDig.

Спецтехніка компанії JCB розробляється і збирається на власній базі, і це є однією з важливих переваг. Агрегати оснащуються двигунами, які спроектовані з урахуванням всіх особливостей і режимів експлуатації. Це дозволяє отримати максимальну продуктивність телескопічних навантажувачів разом з надійністю та ефективністю.

Переваги телескопічних навантажувачів

Використовується техніка JCB в різних сферах діяльності: від будівництва до сільського господарства. Завдяки великій кількості модифікацій агрегатів, під відповідні роботи можна вибрати максимально придатний варіант навантажувача JCB. Популярними є моделі телескопічного типу. До їх плюсів відносяться:

  1. Керованість — навантажувачі мають невеликі розміри, тому з легкістю здатні долати шляхи з різними типами ґрунту, та експлуатуватися на обмежених територіях. Імовірність перекидання техніки виключена внаслідок стійкості шасі. Високий рівень прохідності забезпечується повним приводом коліс та наявністю великих протекторів на шинах.
  2. Безпека — агрегати оснащені індикаторами вантажного моменту, метою якого є показ стану стійкості машини. Ці пристрої представлені у виді моніторів.
  3. Надійність — кожна машина перед надходженням до продажу проходить перевірку за всіма критеріями та параметрами. Це виключає можливість придбання техніки з заводськими дефектами.

Компанія випускає не тільки спецтехніку, але і запчастини до неї. Це дозволяє власникам агрегатів швидко усунути несправності, які виникають у процесі експлуатації, і тим самим збільшити без того великий ресурс цієї техніки.

Різновиди навантажувачів JCB

Навантажувачі JCB активно застосовуються будівельними компаніями та промисловими підприємствами. З їх допомогою можна вирішувати такі завдання:

  • копати траншеї, ями та канави;
  • проводити дорожні та землерийні роботи;
  • здійснювати розвантажувально-навантажувальні маніпуляції.

Для конкретних видів робіт застосовуються відповідні види навантажувачів JCB. До них відносяться:

  1. Фронтальні — відрізняються присутністю ковша в передній частині машини. Цей вид агрегатів характеризується великою вантажопідйомністю та потужністю дизельних двигунів.
  2. Телескопічні – головна особливість машин в наявності телескопічного ковша, що дозволяє піднімати вантажі на велику висоту.
  3. Виделкові — замість звичного ковша машини оснащені пристроєм виделкового типу. Особливою популярністю користується така техніка в сільському господарстві або при проведенні розвантажувально-навантажувальних робіт.

Спецтехніка JCB представлена не лише колісними, але ще й гусеничними машинами, які відрізняються високою маневреністю і прохідністю.

Джерело: сайт agrimatco.ua

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *