Різниця між фемінізованими сортами конопель та автоквітучими-фемінізованими гібридами

Фемінізоване насіння конопель стає все більш популярним серед любителів конопель та професійних гроверів. Купити насіння конопель ви можете на сайті СпортСідс. Але коли справа доходить до вибору між авто-фемінізованим насінням і фемінізованим сортами, багато хто стикається з дилемою. Давайте розберемося в різниці між ними та дізнаємося, який варіант може бути більш підходящим для ваших потреб.

Що таке авто-фемінізоване насіння конопель?

Авто-фемінізоване насіння коноплі – це гібридне насіння, створене шляхом схрещування автоквітучого насіння з фемінізованим. Вони мають як якості автоквітучого насіння, так і переваги фемінізованого генетика. Однак варто пам’ятати, що автоквітуче насіння містить гени Ruderalis, що може впливати на їх характеристики.

Переваги авто-фемінізованого насіння:

  1. Урожайність: Авто-фемінізоване насіння зазвичай характеризується високою врожайністю. Це з їх гібридним походженням, що дозволяє їм об’єднати кращі якості обох батьківських ліній.
  2. Швидкість цвітіння: Однією з ключових переваг авто-фемінізованого насіння є їх швидка швидкість цвітіння. Зазвичай вони починають цвісти вже за кілька тижнів після посадки, що робить їх ідеальним вибором для тих, хто бажає отримати врожай у найкоротший термін.

Що таке фемінізовані сорти конопель?

Фемінізовані сорти конопель – це рослини, що походять з насіння, що містять тільки жіночі хромосоми. Це досягається шляхом спеціальної обробки рослин, щоб вони виготовляли лише жіночі квітки.

Порівняння врожайності:

Врожайність фемінізованих сортів конопель може бути вражаючою, особливо якщо вибрано високоякісні генетики та забезпечено оптимальні умови вирощування. Однак вони можуть не досягати таких високих показників, як авто-фемінізоване насіння.

Порівняння швидкості цвітіння:

Фемінізовані сорти конопель зазвичай вимагають трохи більше часу на цвітіння в порівнянні з авто-фемінізованим насінням. Це з більш стандартним циклом життя рослини та її реакцією на умови довкілля.

В цілому, автофемінізоване насіння зазвичай цвіте швидше і може бути врожайним, особливо якщо його вирощувати в умовах з обмеженим часом або місцем для вирощування. Фемінізовані сорти конопель, з іншого боку, можуть забезпечити більші та якісніші врожаї, але вони можуть вимагати більш ретельного контролю умов вирощування.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *