Вибір газонокосарки для роботи на заміській ділянці

Вибір газонокосарки для роботи на заміській ділянці Газонокосарка необхідна кожному, хто має упорядкований заміський ділянку. Робота з даним інструментом не вимагає фізичних зусиль, на відміну від застосування кіс, серпів або тримерів.

Як влаштована газонокосарка

На сайті фірмового магазину силової техніки Honda в Україні представлений великий вибір газонокосарок за посиланням https://honda.com.ua/gazonokosarki/, які мають різну конструкцію. Цей пристрій має двигун, що знаходиться на деці. На його осі є ніж, при обертанні якого утворюється потік повітря, підхоплює скошену траву. Вона потрапляє в травозбірник. Переміщення відбувається за допомогою коліс, а збільшення або зменшення швидкості здійснюється ручкою, на якій розташовані елементи управління.

Які характеристики слід вивчити при виборі

Перш за все, слід поцікавитися, який тип харчування має газонокосарка. Розрізняють такі її види:

  • Бензиновий;
  • Електричний;
  • Акумуляторний.
  • Бензинові газонокосарки.

Такі газонокосарки набагато могутніше інших варіантів, і їх використовують на великих площах, де акумуляторні або мережеві пристрої впоратися вже не зможуть. Перевагою також є і мобільність такої техніки, яка не залежить від розетки.

Однак є у бензинових газонокосарок і мінуси. Вони мають велику вагу, а під час їх роботи утворюються шкідливі вихлопи. До того ж їх вартість вище, ніж у інших варіантів.

Вибір газонокосарки для роботи на заміській ділянці

Електричні Газонокосарки

Газонокосарки, що працюють від мережі найдешевші. Вони мають непогану продуктивність і невелику вагу. Для стандартних заміських ділянок це оптимальний варіант. Деякі проблеми будуть виникати з шнуром електропостачання, проте вже через деякий час до роботи можна пристосуватися.

Невелика вага і просте управління дозволяють управляти такою газонокосаркою навіть дітям. Її зберігання може відбуватися в квартирі або будинку. Недоліком таких пристроїв є низька, в порівнянні з бензиновими аналогами, продуктивність і неможливість роботи на ділянках, де немає розетки.

Акумуляторні газонокосарки

Вони мають високу мобільність, як бензинові пристрої, і низький рівень шуму – як електричні газонокосарки. Однак інших достоїнств у них немає і по більшості параметрам вони програють іншим варіантам. Їх потужність нижче, ніж у мережевих газонокосарок, а вартість така ж, як у бензинових пристроїв. Крім того, їх заряду вистачає лише на 40 хвилин або годину, після чого буде потрібно знову підключати акумулятор до мережі. Така можливість відсутня у тих дачників, ділянки яких не електрифіковані.

В останні роки популярними стали газонокосарки – роботи. Однак при виборі моделі потрібно дивитися на її можливості. Більшість роботів можуть лише підстригати траву і розкидати її по галявині. В результаті під таким покривом з’являється багато вологи, і газон починає псуватися. Збирати рослинність в ємність можуть лише поодинокі моделі.

Якщо передбачається автономна робота такої газонокосарки, то потрібна обов’язкова наявність датчиків дощу або вологи на траві. В іншому випадку техніка може просто перегоріти, якщо робота буде відбуватися під час дощу.

У деяких випадках роботи газонокосарки оснащуються WiFi, за допомогою якого відбувається їх підключення до Інтернету. Ця функція дозволяє пристрій інформувати власника про виникнення різних ситуацій.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *