Гвоздика-травянка

ПоганоНе дужеНормальноДобреВідмінно (Оцінок - 1, Рейтинг: 5,00 із 5)
Loading ... Loading ...

Цей сорт гвоздики утворює низький щільний покрив над грунтом. Він складається з тоненьких пагонів, які покриті маленькими тонкими зеленими листям. Безліч одиночних мініатюрних квіток розпускаються в червні на міцних квітконосах.

Гвоздика-травянка зберігає цвітіння досить довго – до серпня. У цей час визріває величезна кількість насіння, які утворюють самосів.

Вирощування гвоздики-травянки

Ця гвоздика не вимоглива, проте дає перевагу рихлим піщаним ґрунтам на відкритих сонячних ділянках. Розмножується ця рослина посівом насіння на одне постійне місце, так як воно має тонку крихку стрижневу кореневу систему.

Рослина досить стійко переносить посуху, і не переносить перезволоження грунту і застою води, тому, якщо у Вас на ділянці грунт важкий і сирий, потрібно подбати про дренажі. Догляд за травянкой полягає у вчасних підгодівлі мінеральним добривом, поливі по мірі висихання грунту і видалення зів’ялих квіток.

Травянка досить зимостійка і не вимагає будь-яких укриттів, але взимку її часто об’їдають гризуни. Для того щоб цього уникнути біля рослин восени розкладають отруєні приманки, або рослини накривають колючими гілками.

Кущі цієї гвоздики не ділять з тієї ж причини. Рослини розростаються у кущі в щільні куртинки до кінця літа. Потім стрімко наростають пагони і покривають всю територію. Але цей покрив довго не розвивається, тому його потрібно оновлювати через 3-4 роки. Якщо весна затяжна, то гвоздика-травянка може зіпрівати.

Один раз за літо потрібно внесення комплексних добрив, а в посушливий період потрібно поливати рослину.

Травянка здатна прикрасити будь-який відкритий рокарій, адже її пагони ефектно підкреслюють красу каменів. Вона може прекрасно відтіняти інші декоративні рослин – хвойні, кермеку, високі очитки.

Соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *