Хлібодар – надійний захисник майбутнього врожаю

надійний захисник майбутнього врожаю

В часи, коли порядок чергування культур на полях диктують не правила агрономії, а вимоги ринку, проблема засміченості посівів стає все більш актуальною. Найважливіше – захистити культурні рослини під час активного розвитку, а для цього слід шукати нові підходи та засоби.

ХлібодарВ період вегетації бур’яни активно конкурують з культурними рослинами за територію та корисні речовини. Їх негативний вплив на засмічених полях здатний призвести до втрати 5-8 ц зернових з кожного гектару. Якщо знехтувати боротьбою з бур’янами, обробити поля невчасно або малоефективними засобами, можна взагалі не зібрати майже нічого (іноді втрати складають до 70%).

Незважаючи на велику кількість гербіцидів, які доступні агрономам, кожен керується власним досвідом. Все частіше вони віддають перевагу комбінованим препаратам, призначеним для швидкого та якісного розв’язання кількох завдань з мінімальними фінансовими витратами. До таких засобів належить гербіцид Хлібодар від компанії «Презенс Технолоджі».

Чому варто вибрати Хлібодар або й «один в полі воїн»

Перш ніж купувати, варто знати в чому полягає унікальність цього препарату:

  1. Хлібодар є першим гербіцидом, в якому виробники поєднали силу двох діючих речовин – 2,4-Д та сульфонілсечовини. Саме завдяки синергії різних за хімізмом компонентів вдається досягти максимальної мети – повного знищення всіх дводольних бур’янів при відносно невеликих витратах – 0,5 л/га.
  1. Хлібодар майже не поступається результатом гербіцидам суцільної дії, які застосовують на пустих полях (до висіву культур або після збирання). Жоден «ворог» майбутнього врожаю не має найменших шансів уникнути впливу гербіциду навіть на дуже засмічених бур’янами полях. Все зайве, що заважає росту зернових культур, загине вже за кілька днів.
  1. Підсилюючі дію один одного, компоненти Хлібодару менш вимогливі до погодних умов у порівнянні з іншими препаратами аналогічного спрямування. Свою нищівну роботу вони починають вже за температури +5 градусів (замість +8-12 градусів). Крім того, довготривала посуха та дощ вже за годину після обробки поля також не стануть на заваді у боротьбі з рослинами-шкідниками.

З чого складається і як працює Хлібодар

Що саме робить цей препарат настільки результативним? Звичайно, це ретельно підібрані діючі речовини в оптимальній пропорції.

  • Перший компонент – 2,4-Д етилгексиловий ефір.

Перевищує за всіма показниками ефективності інші відомі аналоги за менших норм витрат. Знищення бур’янів відбувається швидше, сильніше – вже за годину після попадання на поверхню рослини він проникає скрізь і блокує процеси росту. Речовина ефективна проти багаторічних і однорічних бур’янів, в тому числі коренепаросткових.

  • Другий компонент – сульфонілсечовина (метсульфурон-метил).

Демонструє вражаючі результати у боротьбі з широким спектром бур’янів навіть при низьких нормах витрат. Крім того, речовина добре суміщається з різноманітними фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами, не має неприємного запаху.

Саме використання метсульфурон-метила призводить до швидкої появи зовнішніх змін на рослинах, що піддалися обробці. Вже за кілька днів можна візуально оцінити результати застосування Хлібодара: на почервонілому листі з’являються некротичні плями, жилки знебарвлюються, точки росту рослин відмирають.

Особливу увагу розробники комплексного гербіциду приділили пошуку балансу між можливим передозуванням і гарантованою ефективністю. Щоб запобігти появі небажаних наслідків при вирощувані чутливих дводольних культур після зернових, метсульфурон-метил у складі Хлібодару міститься в мінімальній концентрації – 6 г/л. При використанні максимально допустимої нормативної витрати препарату 0,5 л/га вміст речовини становить лише 3 г/га. Таким чином, на чорноземних ґрунтах з нейтральними показниками pH перевищення норми навіть вдвічі не призведе до негативної післядії.

Численні хіміко-біологічні дослідження та досвід використання Хлібодару на різних ґрунтах і культурах підтверджують правильність вибору компонентів і їхньої концентрації.

Хлібодар

Чи ефективний Хлібодар проти падалиці соняшнику

Пояснювати агрономам і фермерам важливість і складність цієї проблеми немає потреби. При використанні «старих перевірених часом» гербіцидів щонайменше чверть падалиці виявляється стійкою до обробки.  Вона продовжує впевнено «відбирати» у культурних рослин корисну площу і поживні речовини.

Застосування двокомпонентного Хлібодара – це надійний, швидкий і фінансово вигідний спосіб боротьби з падалицею соняшнику. Він ефективний навіть проти гібридів, що стійкі до сульфонілсечовини, якими все частіше засівають українські поля.

Повна зачистка полів: чи це можливо з Хлібодаром

Традиційне засівання ячменем дуже засмічених полів без використання сучасних гербіцидів навряд чи принесе позитивний результат. Скоріш за все, за кілька тижнів фермер побачить суцільне поле бур’янів. Хлібодар – це ідеальний вибір, який забезпечить вирішення двох завдань одночасно – очищення занедбаного поля та отримання врожаю.

Бакові суміші для системного захисту

Звичайно, Хлібодар чудово працює й самостійно. З іншого боку, ще більш разючих результатів можна досягнути, якщо використовувати цей препарат разом з іншими засобами від «Презенс Технолоджи». Подібно до звучання оркестру, кожен з них «грає свою «мелодію», підсилюючи дію одне одного.

Завдяки широкому спектру препаратів, які пропонує виробник, можна отримати чудовий врожай, а значить і прибуток.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *