5 популярних сортів редису

5 популярних сортів редису

Кожен сорт цієї овочевої культури має смакові особливості. Коренеплоди рослини розрізняються за формою, розміром та відтінком. Ця культура є одним із найраніших овочів, з чим пов’язана її величезна популярність серед дачників та городників. Вибираючи насіння редису, можна купити посадковий матеріал як для теплиці, так і для вирощування у відкритому грунті. Які сорти мають найбільший попит розкажемо нижче.

Всі перераховані сорти можна знайти в каталозі за посиланням.

Сора

Ранньостиглий гібрид голландського виробника Nunhems Zaden. Один із найсмачніших та найкорисніших сортів. Термін дозрівання 20-23 дні. Округлі червоні коренеплоди діаметром 3-4 см мають ніжний смак та приємний аромат. Рослина невибаглива до догляду, стабільна до перепадів температур.

Рондар F1

Ультраранній гібрид від Syngenta (Голландія). Вегетативний період триває 18-20 днів. Дружно сформовані коренеплоди діаметром 3 см мають округлу форму, яскравий яскраво-червоний колір і виражений блиск. Стійкі до розтріскування. Рослина стійка до холоду.

редис

Селеста F1

Неймовірна ціна на середньоранній сорт від компанії Enza Zaden (Нідерланди). Період дозрівання становить 23-27 днів. Округлі насиченого червоного кольору коренеплоди з плоскою головкою без порожнеч. Вага – 18-25 г. М’якуш білий, з ледь вираженою гостротою. Рослина добре сходить, стійка до хвороб.

Чемпіон

Середньоранній гібрид розробки чеських селекціонерів. Термін вегетації коливається від 24 до 27 днів. Коренеплоди овальні, червоні, з товстим хвостиком і масою 18-20 г. Повністю заховані під покривом ґрунту, тому до отримання оцінити їх розмір не можна. М’якуш білий, хрумкий, гострота виражена середньо.

Черіетт F1

Середній гібрид від французької компанії Sakata. Дозрівання займає 25-30 днів. Коренеплоди округлі, рівномірно забарвлені, вагою 25-30 г. М’якуш соковитий, без гіркоти, але із середньою гостротою. Порожнеча немає навіть у великих плодах.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *