Квасоля і її лікувальні властивості

Квасоля і її лікувальні властивості. Фото

Завдяки своїм цілющим і корисним властивостям квасоля дуже широко застосовують у народній медицині.

Що входить до складу квасолі.
Мінерали і вітаміни квасолі.
Квасоля і її лікувальні властивості. Фото
У квасолі міститься чимала кількість крохмалю, також багато білків і вуглеводів. До її складу входить безліч різних вітамінів. Квасоля є універсальним продуктом харчування. Вона містить у собі практично всі речовини і мінерали, які потрібні для стабільної роботи організму: легко засвоювані білки, яких у квасолі не на багато менше, ніж у рибі та м’ясі, різні кислоти, вітаміни PP, B1, B2, B6, C, каротин, велика кількість мікроелементів і макроелементів (особливо калій, цинк і мідь). Цей продукт містить чималу кількість триптофану, близько 5% лізину, 8% аргініну і по 3% гістидину і тирозину. У квасолі особливо багато сірки, яка потрібна при лікуванні шкірних захворювань, ревматизму, хвороб бронхів і кишкових інфекцій. Квасоля в своєму складі містить багато заліза, чиє наявність сприяє припливу до клітин кисню, утворення еритроцитів, а також допомагає організму боротися з інфекціями.

Чим корисна квасоля

У квасолі є очищаючі властивості, вона розчиняє, а також жене сечу. Шкірка квасолеві зерен в основному і надає сечогінну дію. Квасоля довгий час перетравлюється і породжує густу масу, в особливості біла квасоля, пом’якшує легкі і груди, дає Вашому тілу повноту.
Квасоля і її лікувальні властивості. Фото
У квасолі є відмінні дієтичні властивості, завдяки чому її використовують для всяких дієт при різних захворюваннях печінки, нирок, сечового міхура, шлунково-кишкових хворобах і при проблемах з серцем.

Квасоля сприятливо діє на нервову систему, тому вона є заспокійливим засобом.

Користь квасолі для зубів.

Дуже корисно вживати квасоля для запобігання проблем із зубами. Вживаючи квасоля постійно можна уникнути утворення зубного каменю. Пояснюється це тим, що квасоля має антибактеріальні властивості. Добре вживати квасолеві страви при туберкульозі.

Квасоля і народна медицина.

Квасоля і її лікувальні властивості. Фото

Ця культура знайшла широке застосування в народній медицині. Водні настої, відвари насіння, стручків і квіток квасолі використовують при великій кількості хвороб. Відвар цілих стручків або насіння квасолі рекомендують вживати як сечогінний засіб при набряках на грунті серцевої недостатності або ниркового походження. Корисно вживати квасоля людям, які страждають від діабету. Вона має протимікробні властивості, також її корисно вживати при сечокам’яних хворобах, захворюваннях сечового міхура, нирок, хронічному ревматизмі і гіпертонії.

Квасоля має ранозагоювальні властивості і використовується при ожирінні печінки, гастритах проходять зі зниженою секрецією залоз шлунка, а також при різних захворюваннях шкіри. Квасоля має відмінні косметичні властивості. Таким чином, потерті через сито варені плоди квасолі змішують з лимонним соком і рослинним маслом. Таке поєднання має омолоджуючі властивості – воно живить шкіру потрібними елементами, усуває зморшки і оздоровлює її.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *