Перець вижене попелицю з вашого городу

А ви знаєте, що уникнути зустрічей з попелицею на своєму городі можна за допомогою червоного перцю? Щоб приготувати засіб для боротьби з попелицею нам знадобиться півлітра окропу, 25 г червоного меленого перцю. Перець потрібно залити окропом і залишити настоюватися на 3-4 години. 

Після того, як настій охолоне, розбавте його з 5 л води й обприскайте рослини, заселені попелицею. Обприскувати таким настоєм рекомендують не частіше, ніж раз на два тижні. Додатково, щоб настій краще приліплювався до листя, можна додати кілька крапель рідкого мила. Обприскувати краще ввечері і не перед дощем, а то всі ваші зусилля будуть даремними. 

Такий спосіб гарний для всіх рослин крім огірків. Для них усе трохи по-іншому: потрібно взяти 20-30 г звичайного гіркого перцю, дрібно нарізати або перекрутити, перемішати його зі 100 г тютюнового пилу й залити 5 л теплої води. Такі ліки від попелиці мають настоюватися не менше доби. Потім ретельно перемішайте і обприскайте. П'яти літрів настою буде достатньо, щоб обприскати 5-6 квадратних метрів. Якщо раптом помітите, що подекуди попелиця ще повзає, то можете через тиждень обприскати ще раз. І не дозволяйте бур'янам рости на вашому городі, оскільки вони і є найпершою причиною появи попелиці.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *