Популярна садова техніка для ландшафтного дизайну

Популярна садова техніка для ландшафтного дизайну

Вибір декоративних рослин для ландшафтного дизайну є тільки початковим етапом озеленення своєї ділянки. Також необхідно регулярно прибирати сміття і сніг. Періодично розпушувати грунт, проводити стрижку і коронування дерев, захищати їх від шкідників.

Спростити всі ці роботи на ділянці покликана садова техніка. Вибирати садову техніку необхідно виходячи з потреб.

Головним чином, враховуються такі чинники, як:

  • Сам проект ландшафтного дизайну,
  • Прямолінійність ділянки,
  • Вид насаджень.

Крім іншого, кожен певний вид устаткування призначений для виконання конкретних завдань і застосовується в залежності від сезону.

В каталозі популярного порталу http://agrosad.com.ua/ представлена садова техніка, яка користується найбільшим попитом серед споживачів.

Пропонуємо ознайомитися з рейтингом найпопулярнішою техніки для ландшафтного дизайну 2016 року, визначеного на основі результатів споживчого попиту.

Популярна садова техніка

Forte ЕРТ - 1400

Grunhelm GR 45 Power Line

Ikra Mogatec BRM 1040 NT L

Кентавр СУ6165

Обробка грунту

З метою механізованої обробки грунту використовуються мотокультиватори. Ця садова техніка відрізняється типом джерелом живлення, шириною культивації, потужністю.

Вибрати мотокультиватори можна рідкопаливні (бензинові) і електричні.

Електричні моделі культиваторів залежні від джерела живлення і найбільш оптимальні для роботи на невеликих присадибних ділянках. Їх основна перевага полягає в більш доступною вартості. Популярні моделі, як Forte ЕРТ – 1400 можна придбати всього за 3001 грн. У електричних мотокультиваторов невелика потужність (0,8-1,5 к.с.), за рахунок чого вони досить добре підійдуть для неглибокого орання під посадку газону.

Щоб виорати грунт для кореневих рослин (дерева, кущі), краще купувати рідкопаливні моделі культиваторів. Заслужив довіру у споживачів Forte HSD1G-80B (6,5 к.с.) Його глибина культивації досягає 15-19 см, за рахунок чого допускається застосовувати таку садову техніку і для орання городу, ціна 9079 грн. Рідкопаливні моделі дорожче електричних аналогів, але надійніше і продуктивніше.

Догляд за газоном

Якісний догляд за газоном допомагають забезпечити газонокосарки і мотокоси.

Така садова техніка швидко позбавить від бур’янів, підстриже і вирівняє траву. При цьому мотокоси (тримери) використовують, найчастіше, для видалення бур’янів. Рівне підстригти газон ними навряд чи вийде.

З найрейтинговіших – мотокоси Grunhelm GR 45 Power Line, Forte БМК-2400, Limex BT 431KN. Це відмінний і недорогий вибір для ландшафтного дизайну.

Обробляти великі площі мотокосами складно, а тому власники таких ділянок роблять вибір на користь газонокосарок.

Популярні моделі газонокосарок: Ikra Mogatec BRM 1040 NT L та Iron Angel EM 3815. Вони ідеальні для середніх дільниць.

Потужні, здатні працювати віддалено, але вони дорожчі такі газонокосарки, як Iron Angel GM 51 SP.

Прибирання сміття, листя, снігу

На зміну ручної праці з використанням граблів і лопат прийшла садова техніка у вигляді садових пилососів і снігоприбирачів.

Садові пилососи, такі як Sadko BLV-260G, VITALS LP 2572B оперативно видалять з ділянки непотрібне сміття і опале листя.

А самохідні (Кентавр СУ6165, Forte KCM-21) і несамохідні ручні снігоприбирачі (Forte QI-JY-50, Iron Angel ST 1100) дозволять насолоджуватися вічнозеленими декоративними насадженнями в будь-яку пору року.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *