Посадка та вирощування картоплі під соломою: Відео

Для тих, хто не особливо любить багато трудитися зокрема це стосується міських мешканців, існує технологія садіння картоплі під солому. Це спосіб перевірений не одним поколінням садівників.

Плюси посадки картоплі під солому

Всі плюси посадки картоплі під солому в тому, що тут не потрібно перекопувати землю, робити лунки, поливати, полоти і полоти. Справа в тому, що весь урожай буде знаходиться на поверхні під соломою. Ще плюс такої ось посадки врожаю, що він підходить і дає хороший результат якщо у Вас невелика площа землі.

Досвідчені садівники, що використовують цей спосіб з упевненістю заявляють, що з однієї сотки землі вони збирали по шість центнерів картоплі. До того ж ні палюче сонце, ні сильні дощі не будуть впливати на якість і кількість Вашого врожаю. Швидше за все в цій системі є тільки один мінус, який не можна уникнути – це боротьба з колорадським жуком.

Відео: Посадка та вирощування картоплі під соломою

Як садити картоплю під солому?

Першим ділом, разрихляємо не велику грядку на п’ять-сім сантиметрів під посадку. Земля повинна бути достатньо вологою, але не в жодному випадки не сира. Після по поверхні землі раскидаємо майбутній урожай картоплі, робимо не надто великий горбок з землі над кожною картоплиною, і закриваємо соломою завтовшки не більше двісті міліметрів. При бажанні Ви можете покласти поруч, наприклад, подрібнені стеблинки сухого очерету.

Як тільки Ви закінчили посадку врожаю не потрібно накладати дуже багато соломи, це буде перешкодою для зростання врожаю. Потім з’являться перші паростки розміром близько десяти сантиметрів у висоту, навколо пагонів покладіть ще соломи. В принципі весь догляд за урожаєм картоплі і закінчується. Той плюс, що бур’яни не ростуть під соломою, а це значить, що полоти вам не доведеться.

Ще один з плюсів те, що під шаром соломи температура не підніметься вище дев’ятнадцяти градусів, а це означає, що при плюс тридцяти-тридцяти п’яти градусів полив картоплі не потрібен. Нічим не загрожує урожаю і проливний дощ, ті ж самі дощові черв’яки під соломою роблять землю досить пухкою і придатною для вологи. Солома може осісти і ущільнитися тому потрібно час від часу підсипати її, особливо після проливних дощів.

Досвідчені дачники помітили, що при використанні цього способу колорадського жука спостерігається набагато менше. Це пояснюється тим, що під соломою живуть хижі комахи, вони і сприяють знищенню паразитів, а мікроклімат створює природний ефект, який сприятливо впливає на ґрунт.

Для любителів молодого картоплі, досить прибрати з поверхні солому і зібрати необхідну кількість картоплі. А решті урожай нехай продовжує зростати. Коли настає час збирати урожай то це просто свято, достатньо всього лише прибрати шар соломи граблями і зібрати весь Ваш урожай.

Якщо у Вас є бажання зібрати небувалу кількість врожаю на ділянці, без будь-яких сумнівів використовуйте цей спосіб. Так само можна до соломі додавати сіно, сухе листя, що також благотворно впливає на зростання врожаю. Так що використання цього методу, принесе великі плоди, і Ви не витратите багато часу.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *