Як позбутися від кульбаб в городі

Велика кількість городників і садівників не з чуток знайомі з проблемою бур’янів, які заполонили земельну ділянку і доставляють масу незручностей. Кульбаби також є небажаними гостями на дачі, насіння цієї рослини розносяться вітром і розростаються новими колоніями. У кульбаб є досить потужний стрижневий корінь, що досягає в довжину 25 см. І витягти його повністю не так вже й просто, так як він крихкий і швидше зламається.

Згодом з залишився шматочка кореня виростуть нові бур’яни. Найпростіший і безпечний спосіб, що не вимагає від вас фінансових вкладень – викопування квітів з коренем. Або ж зрубали надземну частину кульбаб один раз на тиждень, після п’яти таких обробок рослини почнуть гинути.

Відмінний засіб боротьби з набридлими кульбабами – це звичайна кухонна сіль. Насипте її на центральну частину квітки, через деякий час бур’ян загине, а на його місці залишиться коричнева пляма. Посипаючи кульбабки сіллю, дотримуйтесь граничну обережність, намагайтеся не розсипати її на корисні культури.

В іншому випадку рослини, що знаходилися поблизу бур’янів, підуть за ними.

Придбайте в спеціалізованому магазині інструмент, головна мета якого – видалення кульбаб і інших бур’янів. Інструмент являє собою великий гвинт у вигляді букви V, що складається з лез. З даним пристосуванням не складе труднощів позбутися кульбаб на земельній ділянці.

Необхідно всього лише занурити його в землю з бур’яном і натиснути кнопку, після цього кульбаба буде витягнутий із грунту разом з коренем.Якщо ж використання перерахованих механічних методів є недоцільним через те, що бур’яни вже досить сильно розрослися або площа земельної ділянки дуже велика, можете вдатися до крайніх заходів – використання інсектицидів і хімічних препаратів для усунення кульбаб.

Перш ніж застосовувати той чи інший препарат, уважно ознайомтеся з інструкцією та чітко їй дотримуйтесь, дотримуйтесь правил безпеки: не
вдихайте пари хімічної суміші, використовуйте рукавички, при попаданні в очі, промийте їх і зверніться за допомогою до лікаря.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *