Яким має бути ламінат для спальні: поради щодо вибору

Чому вибору ламінату для спальні приділяється особлива увага? На відміну від інших приміщень, де ми хоч і знаходимося тривалий час, але переміщуємося, займаємося різними справами та ведемо активний спосіб життя, у спальні необхідна зовсім інша атмосфера, яка має розслаблювати, утихомирювати та сприяти повноцінному відпочинку.

Які експлуатаційні характеристики ламінату мають значення?

Оскільки прохідність у цій кімнаті значно менша, ніж у інших, то від параметра зносостійкості залежатиме лише довговічність обраного покриття для підлоги. Клас матеріалу говорить про величину навантаження, що витримується, і для спальні буде достатньо ламінату 31 класу, призначеного для укладання в приміщеннях з невисокою прохідністю.

Тому, якщо у пріоритеті питання вартості, то спочатку краще вивчити, яка ціна на ламінат в Україні різних класів, і лише потім зробити вибір. Найзносостійкіший ламінат 34 класу купувати для спальні недоцільно, оскільки він призначений для монтажу в місцях з дуже високою прохідністю, що характерно, наприклад, офісних приміщень, і ціна його досить висока.

Ламінат 32 класу прослужить не менше 10 років, 33 клас використовується в комерційних приміщеннях, але допустимо його застосування в побутових цілях. Що стосується товщини, то при максимальному показнику 12 мм, в спальню можна купувати матеріал тонший: 8-10 мм, який можливо підібрати в мережі сучасних магазинів HOLZ https://holz.ua/pol/laminat.

Яким має бути ламінат для спальні: поради щодо вибору

Підкладка є обов’язковою для кращої шумоізоляції, і в цій ролі ідеальним варіантом для умов спальні стане натуральна пробка; вона додатково дає хорошу теплоізоляцію, екологічно безпечна і довговічніша за спінений полістирол. Екологічність особливо важлива для цього специфічного приміщення, де довгий годинник сну ви дихаєте лише повітрям спальні. Обов’язково ознайомтеся із сертифікатом якості та висновком СЕС, що свідчить про безпеку саме цієї партії.

Вологостійке покриття на ламінаті не буде зайвим, особливо в багатоквартирному будинку, де велика ймовірність протікання води від сусідів зверху, та й внаслідок власної неакуратності покриття не постраждає.

Яким має бути ламінат для спальні: поради щодо вибору

Естетичні якості

По-багато, саме від кольору ламінату залежить, який настрій буде у вашої спальні та особисто у вас. Так як її площа зазвичай невелика, варто дослухатися рекомендацій дизайнерів і зупинитися на відтінках світлої деревини, виключивши білий колір.

Безпрограшним буде варіант, коли колір меблів і покриття для підлоги різняться на пару тонів або, навпаки, контрастують. Насичені яскраві кольори швидко набридають, починають викликати неусвідомлене роздратування, і повноцінним ваш відпочинок вже не стане.

Приємною та затишною буде м’яка, приглушених відтінків, кольорова гама. Особливо утихомирююче на психіку і самопочуття діють малюнки, що імітують натуральну деревину. Такий ламінат гармонійно виглядає в інтер’єрі практично будь-якого стилю, створює затишну, спокійну атмосферу, що потрібно кімнаті, призначеної для відпочинку і сну.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *