Будка для собаки своїми руками, креслення та фотографії

Будка для собаки

У тому випадку, коли ваш улюблений домашній вихованець живе на вулиці, а не в ваших комфортабельних апартаментах, то йому неодмінно необхідно облаштувати своє житло – милу будку. При наявності необхідних матеріалів, такий будиночок можна змайструвати самостійно.

Розміри будки для собаки

Будівництво її необхідно починати з проектування розмірів. Якщо ваша тварина вже доросла і не буде надалі зростати, то при плануванні такої конструкції необхідно врахувати наступні аспекти:

  • Глибина її повинна трохи перевищувати довжину вихованця,
  • Ширина і висота будиночка повинні дорівнювати висоті тварини,
  • Розміри лазу повинні перевищувати 5-10 см розміри собаки, і забезпечувати безперешкодний прохід.

будка для собаки розміри

Якщо у вас поки ще тільки маленький вихованець, то для визначення розмірів будки доведеться озброїтися даними, наведеними в довідниках. Також необхідно враховувати, що розміри будки повинні створювати собаці комфортні і затишні умови утримання і спокійний відпочинок.

Тому, якщо ваш будинок розташований в північних широтах, то не варто робити споруду занадто великою. Для теплих південних міст можна виготовляти будиночок, розміри якого будуть перевершувати рекомендовані на 10 см.

Будка своїми руками

Процес будівництва будки необхідно почати з виготовлення підлогового покриття. У разі необхідності його утеплення по можливості виконайте процедуру на цьому етапі. Всі використовувані залізні цвяхи та шурупи необхідно ретельно втопити в деревний матеріал, для того щоб ваш вихованець не пошкодив себе. Підлога повинна виступати за всі бічні грані споруди на 5 см, а перед лазом цю відстань можна збільшити до 10 см.

Передня сторона житла при будівництві плоского даху повинна перевищувати розміри задньої грані, що дозволить досягти необхідного і ефективного в процесі експлуатації схилу покрівельного матеріалу. Бічні стінки повинні мати трохи спиляний край, який акуратно потрібно підігнати під розмір передньої і задньої стінок. При влаштуванні двосхилого даху верхні частини цих панелей необхідно вирізати у вигляді трикутної форми.

Приєднайте конструкцію тіла до підлогового покриття або прикріпіть із зовнішньої сторони за допомогою спеціальних брусків, в результаті будова придбає нерухомість і міцність в процесі функціонування.

Побудуйте дах для будки, контури якої будуть перевищувати габарити самої споруди. При виборі плоского варіанти, приєднайте до нього брусочки, для забезпечення міцної фіксації. У разі необхідності утепліть конструкцію теплоізоляційним матеріалом.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *