Як розводити Актеллік та інші інсектициди широкого спектру дії

Як розводити Актеллік та інші інсектициди широкого спектру дії

Одним з ефективних препаратів для боротьби з шкідниками на дачній ділянці є Актеллік. Дізнайтеся, з якими шкідниками бореться препарат і як його правильно використовувати.

Актеллік призначений для знищення попелиць, щитівок, довгоносиків, кліщів, білокрилок, трипсів, вогнівок, пильщиків та інших.

Приготування робочих розчинів інсектицидів

Препарат Актеллік підходить для використання на малих площах і випускається у вигляді концентрованої емульсії в ампулах по 2 і 5 мл або у вигляді порошку. Для великої площі випускається в ємностях по 5 л. Актеллік відноситься до другого класу небезпечних речовин, наносить шкоду здоров’ю людини, тому при розведенні та під час роботи необхідно дотримуватися заходів захисту (рекомендується використовувати закритий одяг, спеціальні окуляри, рукавички, респіратор). Препарат не можна розводити в закритому приміщенні.

Робочий розчин Актеллика готують наступним чином: ампулу на 2 або 5 мл змішують з невеликою кількістю теплої води і доводять об’єм відповідно до 2 або 5 л води. Це робочий розчин. Обприскування проводять тільки свіжоприготованим розчином ввечері в безвітряну погоду.

Препарат Інта-Вир сумісний з Актелліком. Він є взаємозамінним при обробці проти шкідників. Відноситься до третього класу небезпечних речовин. При роботі з Інта-Віром дотримуються ті ж заходи захисту, як і при використанні Актеллика.

Для робочого розчину 1 таблетку розчиняють у 10 л води. Обприскують тільки свіжоприготовленим розчином у вечірній чи ранковий час у безвітряну погоду. Інта-Вір не використовується для профілактики. Максимальна кількість обробок після появи шкідника – 3. Витрата складає 1-1,5 л/10 кв.м.

Актара ефективна при внесенні в грунт і обприскуванні рослин. Це інсектицид широкого спектра дії, сумісний з багатьма препаратами, включаючи Актеллік і Інта-Вир. Випускається в сухому і рідкому вигляді. У сухому вигляді продається в упаковках по 4 г або флаконах по 250 г. Концентрат суспензії у продажу у флаконах по 9 мл або у ємностях по 1 л. З-за токсичності приготування маточного і робочого розчинів проводять на відкритому повітрі, дотримуючись заходів безпеки.

Для приготування маточного розчину вміст пакету або флакону розчиняють в 1 л води. Концентрація робочого розчину залежить від овочевої культури і коливається в межах 250-600 мл маточника на 5 л води. Перед застосуванням розчин необхідно ретельно розмішати. Препарат активний грунті 40-60 днів, при обприскуванні рослин – протягом 14-28 днів. Витрата становить 1 л/10 кв.м, а при грунтовому внесенні 10 л/10 кв.м.

Сумісність з іншими препаратами

Запропоновані препарати сумісні між собою і взаємозамінні при обробці рослин від шкідників. Однак при приготуванні сумішей з іншими інсектицидами, іншими препаратами необхідна перевірка на сумісність.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *