Кращі сорти моркви

Кращі сорти моркви
Морква досить популярний коренеплід на наших городах. Пропонуємо Вам ознайомитися з кращими сортами моркви.

Ранні сорти

Оленка
Високоврожайний ранній сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 85-100 днів. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною 10-12 см, соковиті і солодкі. Досить довго можуть зберігатися. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Лагуна F1 (Laguna)
Недавно виведений гібрид ранньостиглий нантського типу. Період визрівання від сходів до збору врожаю 80-85 днів. Плоди інтенсивно-помаранчеві довжиною 17-20 см, циліндричної форми. Сорт можна вирощувати в підзимовий посів і по весні в дуже ранні терміни.

Нантес 3
Високоврожайний ранній сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 85-100 днів. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною 16-18 см, рівні циліндричної форми, підходять як для вживання в свіжому вигляді , так і для зберігання.
Нантес 3

Амстердамська
Ранньостиглий високоврожайний сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 85 днів. Плоди оранжеві, довжиною 14-17 см, рівні гладкі циліндричної форми, з тупим кінцем. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Красавка
Новий ранній сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 85-90 днів. Плоди червоно-оранжеві, довжиною 17-20 см, рівні гладкі за формою конічні з тупим кінцем, соковиті і солодкі. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Голандка
Ранній сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 85-95 днів. Плоди оранжеві, довжиною 13-17 см, рівні гладкі циліндричної форми, з тупим кінцем. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт. Використовується переважно у свіжому вигляді.

Тушон
Ранньостиглий високоврожайний сорт. Період визрівання від сходів до збору врожаю 80-95 днів. Плоди червоно-оранжеві, довжиною 15-19 см, рівні гладкі циліндричної форми, з тупим кінцем, соковиті і солодкі. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Середньоранні сорти

Корида (KORRIDA)
Сорт середньораннього терміну дозрівання, але дає відмінні результати і при літньому посіві. Плоди червоно-оранжеві, довжиною 15-16 см, всі практично однакові, відмінний товарний вигляд. Не вибагливий до умов вирощування.

Тип Топ
Сорт середньораннього терміну дозрівання нантського типу. Плоди червоно-оранжеві, довжиною 10-19 см, рівні гладкі циліндричної форми, з тупим кінцем, соковиті і солодкі. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Середньостиглі сорти

Карнавал
Сорт середнього терміну дозрівання. Період визрівання від сходів до збору врожаю 90-120 днів. Плоди оранжеві, довжиною 14-16 см, рівні гладкі за формою конічні з тупим кінцем, ніжні соковиті і солодкі. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт. Підходить для тривалого зберігання.

Вітамінна
Сорт середнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 100-120 днів. Урожайний, лежкий. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною 10-19 см, рівні гладкі циліндричної форми, з тупим кінцем, соковиті і солодкі. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт. Підходить для тривалого зберігання.

Ласуня
Сорт середнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 80-104 дня. Плоди червоно-оранжеві, довжиною від 14 до 23 см, рівні гладкі циліндричної форми, соковиті і солодкі, підходять як для вживання в свіжому вигляді , так і для зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Московська пізня
Сорт середнього терміну дозрівання. Період визрівання від сходів до збору врожаю 100-110 днів. Врожайність хороша. Плоди червоно-оранжеві, довжиною від 15 до 25 см, рівні гладкі циліндричної форми, соковиті і солодкі, відрізняється підвищеним вмістом каротину. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Московська зимова
Сорт середнього терміну дозрівання. Період визрівання від сходів до збору врожаю 67-98 днів. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною від 17 до 25 см, рівні гладкі видовжено-циліндричної форми з тупуватим кінчиком, соковиті і солодкі, відрізняється підвищеним вмістом каротину, підходять як для вживання в свіжому вигляді , так і для зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт. Можливий підзимовий посів.

Нантська
Сорт середнього терміну дозрівання. Період визрівання від сходів до збору врожаю 95-110 днів. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною від 10 до 18 см, рівні гладкі видовжено-циліндричної форми з тупуватим кінчиком, соковиті і хрустка, підходять як для вживання в свіжому вигляді , так і для зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Середньопізні сорти

Сиркана F1 (Sirkana)
Недавно виведений гібрид, середньопізній нантського типу, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 120-130 днів. Плоди інтенсивно-оранжеві, довжиною 18-20 см, циліндричної форми з акуратним кінчиком. Підходить для тривалого зберігання. Не вибагливий до умов вирощування.

Шантане
Сорт середньопізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 130 днів. Плоди оранжеві, довжиною від 10 до 15 см, рівні гладкі конічної форми з тупуватим кінчиком, соковиті і хрустка, підходять як для вживання в свіжому вигляді , так і для зберігання. Сорт не розтріскується.

Роял Шантане
Сорт середньопізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 90-110 днів. Плоди червоно-оранжеві, довжиною від 15 до 18 см, рівні гладкі конічної форми соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Перфекція
Новий сорт середньопізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 140-160 днів. Плоди інтенсивно-оранжеві, довжиною від 25 до 30 см, рівні гладкі циліндричної форми соковиті і солодкі, відрізняється підвищеним вмістом каротину. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Пізні сорти

Пізні сорти як правило призначені для зберігання до наступного врожаю

Баядера
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 135 днів. Плоди інтенсивно-оранжеві, довжиною від 25 до 30 см, рівні гладкі цилиндрично-конічної форми, з підвищеним вмістом цукрів, соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Не вибагливий до умов вирощування.

Віта Лонга
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 140-145 днів. Плоди інтенсивно-оранжеві, довжиною від 15 до 20 см, рівні гладкі конічної форми з тупуватим кінцем. Підходить для тривалого зберігання.

Карлена
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 130 днів. Плоди яскраво-червоні, довжиною від 17 до 20 см, рівні гладкі конічної форми, соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Лонге Роте Штумпфе
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 130 днів. Плоди яскраво-червоні, довжиною від 19 до 20 см, рівні гладкі циліндричної форми, соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Флайови
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 130 днів. Плоди оранжеві, довжиною від 20 до 25 см, рівні гладкі циліндричної форми, соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Червона без серцевини
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збирання урожаю-125-130 днів. Плоди яскраво-червоні, довжиною від 19 до 20 см, рівні гладкі циліндричної форми, соковиті, солодкі і хрусткі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Червоний велетень
Сорт пізнього терміну дозрівання, високоврожайний. Період визрівання від сходів до збору врожаю 140-160 днів. Плоди яскраво-оранжеві, довжиною від 22 до 26 см, рівні гладкі конічної форми, соковиті і солодкі. Підходить для тривалого зберігання. Сорт вимагає хорошого поливу і пухкий родючий грунт.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.