Новозеландський спосіб боротьби з осами

У корм для кішок на основі сардин додають препарат "сульфурамід", що завдяки найсучаснішим досягненням технологій виробництва, виготовляється у вигляді мікрокапсул. Мікрокапсули мають спеціальну оболонку, що розчиняється в травному тракті оси. Оса-фуражир, почастувавшись сама "сардинами з начинкою", заносить корм у гніздо, де згодовує личинкам, іншим робочим комахам і "цариці". Після розчинення оболонок мікрокапсул усе "сімейство" гине.

Спосіб ефективний, діючий, однак, викликає деяке здивування факт застосування такої "витонченої" схеми боротьби з осами. Та й вартість препарату у вигляді мікрокапсул очевидно позамежна, тому що найбільш вагомим аргументом на користь препарату виставляється можливість його використання в дуже малих дозах. 

А якщо просто в котячий корм додати звичайний дешевий інсектицид? Оси, покуштувавши принади, загинуть, і нікому буде нести корм у гніздо. Осина родина загине природно від голоду. Чим гірше така схема? Головне, що при порівнянній ефективності вона відчутно дешевше, і відпадає потреба у виготовленні мікрокапсул.

Автор Садівник

Полюбляю вирощувати фрукти та овочі на присадибній ділянці. Ділюся порадами по догляду за садом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *